Blog BazaTelefonów.pl
 

Hykker Mood BT w Biedronce

Gadżety 2016-04-14 08:32

Kolejna nowość marki Hykker na rynku! Tym razem do sprzedaży trafi głośnik bezprzewodowy Mood BT. Produkt dostępny będzie od 14 kwietnia w sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski.

Mood BT to wysokiej jakości głośnik stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth - zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Pomimo niewielkich rozmiarów, z głośnika Mood BT wydobywa się dźwięk najwyższej jakości wyróżniający się czystym brzmieniem i mocnym basem.

Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny kształt tuby wraz z niewielkimi rozmiarami czyni głośnik bardzo uniwersalnym, łatwym w transporcie. Moon BT sprawdzi się idealnie zarówno podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i w trakcie wakacyjnych podróży.

Nowoczesna technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli. Pojemna bateria 250mAh zapewnia długi czas pracy urządzenia - aż do 3 godzin.

Sprzedaż urządzenia rusza w dniu 14 kwietnia i potrwa, aż do wyczerpania zapasów. Głośnik dostępny będzie w sklepach sieci Biedronka na terenie całej Polski. Jego cena to zaledwie 29,99 PLN.

Źródło: Hykker

Wojtek Konopa, wyświetlono 3104 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum