Blog BazaTelefonów.pl
 

NaviExpert 10 pomoże zaparkować i rozdaje vouchery na darmowe tankowanie

Aplikacje, GPS 2016-04-14 14:30

Kierowcy w polskich miastach narzekają przede wszystkim na korki, ale coraz częściej także na problemy ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. Z pomocą przychodzi nawigacja NaviExpert, która nie tylko skutecznie omija korki, ale od najnowszej wersji skraca także czas poszukiwania odpowiedniego parkingu.

Jedną z głównych nowości NaviExpert w wersji 10, dostępnej na systemie Android, jest wyświetlanie przez aplikację propozycji parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży. Pobliskie miejsca parkingowe prezentowane są w opisie trasy, a także w szczegółach wybranego przez kierowcę punktu docelowego. Dzięki temu już przed rozpoczęciem podróży kierowca otrzymuje informacje nie tylko o odległości do najbliższego parkingu od wybranego miejsca docelowego, ale dowie się także m.in. o koszcie postoju czy typie miejsca parkingowego. 

NaviExpert w najnowszej wersji pozwala także na szybkie wyszukanie parkingu w trakcie nawigacji dzięki nowej funkcji prezentacji wyników wyszukiwania na mapie. Przy zbliżaniu się do celu wystarczy wybrać opcję „Znajdź parking”, by aplikacja zaproponowała najbliższe parkingi. - Nasi użytkownicy bardzo cenią sobie możliwość dokonywania mobilnych płatności z NaviExpert i SkyCash za postój w strefach płatnego parkowania. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozwijanie elementów aplikacji wspomagających parkowanie nie tylko w strefach. Kierowcy szukając miejsca parkingowego w centrum miasta, często nie zdają sobie sprawy z tego, że tuż za rogiem lub w uliczce obok znajduje się parking, o którym wielu kierowców po prostu nie wie. Nowa funkcja prezentacji okolicznych parkingów z pewnością skróci czas podróży i oszczędzi kierowcom stresu związanego z szukaniem parkingu, nie tylko w centrach dużych miast - mówi Adam Bąkowski z NaviExpert.

Wraz z premierą nowej wersji aplikacji, NaviExpert organizuje również konkurs mapowy poświęcony parkingom. - Nieustannie udoskonalamy naszą bazę punktów POI dostępną w nawigacji, dlatego też zachęcamy wszystkich zarówno do zgłaszania nowych, jak i edytowania już znajdujących się na mapie w serwisie traffic.naviexpert.pl miejskich parkingów nie objętych strefą płatnego parkowania - tłumaczy  Bąkowski. Za każde nadesłane zgłoszenie uczestnicy konkursu „Parkingowy POIedynek” otrzymają punkty, a najaktywniejsi mogą liczyć na vouchery na paliwo o wartości nawet 1000 zł. Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć na stronie www.naviexpert.pl/konkurspoi

Źródło: NaviExper

Wojtek Konopa, wyświetlono 2447 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum