Blog BazaTelefonów.pl
 

Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

Operatorzy 2016-04-21 09:51

Klienci usług na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można zarówno własny telefon, jak i każdej innej osoby, która korzysta z usług tego operatora.

Doładowania GSM to jedna z najdłużej oferowanych przez SkyCash usług mobilnych, dostępna w aplikacji od 2010 roku. Poza użytkownikami Virgin Mobile z rozwiązania mogą korzystać klienci operatorów: Play, Plus, Orange, T-Mobile oraz Heyah. Wykonanie operacji zasilenia zajmuje kilkanaście sekund i jest bardzo proste - nie wymaga przechodzenia na stronę internetową banku czy ręcznego wprowadzenia kodu doładowania. Za pomocą SkyCash można natychmiastowo zasilić własną komórkę, jak też numer każdego innego telefonu na kartę. Za doładowanie przy użyciu aplikacji nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja.

Żeby skorzystać z usługi, należy otworzyć dostępną z poziomu menu głównego SkyCash zakładkę „Doładowania GSM” i wybrać Virgin Mobile z listy dostępnych operatorów. Teraz wystarczy wpisać lub wybrać z kontaktów numer telefonu i określić kwotę zasilenia. Jeżeli nie przekracza ona 50 zł, transakcję można zrealizować bez konieczności zatwierdzania kodem PIN. Płatność za doładowanie GSM jest pobierana z elektronicznej portmonetki, którą można zasilić na wiele sposobów, w tym natychmiastowo, za pomocą podłączonej do SkyCash karty płatniczej lub usługi Przelewy24.

– Doładowania GSM to jedna z naszych kluczowych usług, doskonale uzupełniająca codzienne płatności za bilety komunikacji miejskiej, kolejowe czy parkowanie – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. – Zamierzamy dalej rozwijać się w tym segmencie, ponieważ szybki dostęp do zasileń jest tym, czego oczekuje wielu użytkowników płatności mobilnych. Na koniec ubiegłego roku blisko połowę wszystkich kart SIM w Polsce stanowiły karty typu prepaid – dodaje Krajewski.

Do korzystania z zasileń Virigin Mobile w SkyCash nie jest wymagane aktualizowanie aplikacji. W promocji z okazji uruchomienia usługi pierwsze 100 osób, które dokonają zasilenia otrzyma mobilne vouchery do kina.

Źródło: SkyCash

Wojtek Konopa, wyświetlono 2472 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum