Blog BazaTelefonów.pl
 

Wielki powrót T-Mobile Electronic Beats

Inne 2016-04-26 15:06

T-Mobile rozszerza formułę projektu Electronic Beats o aktywności w nowych obszarach. W jego ramach stworzono unikalną platformę dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia – electronicbeats.pl – na której użytkownicy będą mogli na bieżąco śledzić społeczność Electronic Beats, znajdą wywiady z artystami, relacje z wydarzeń, a także internetową telewizję Electronic Beats TV, dostępną całą dobę. Ważnym elementem będą także tegoroczne festiwale Audioriver, OFF i Up To Date, na których pojawią się  sceny T-Mobile Electronic Beats.

Program Electronic Bests to platforma dialogu z młodym i dynamicznym pokoleniem, chcącym wpływać na otaczającą ich rzeczywistość.  To właśnie dla tych wyjątkowych młodych ludzi tworzymy największy program muzyczny w Polsce.

Electronic Beats, wyjątkowy projekt muzyczny stworzony przez Deutsche Telekom, to międzynarodowa platforma lifestylowa, wokół której gromadzą się społeczności młodych i otwartych ludzi. Pod szyldem EB odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne, w tym te zupełnie niecodzienne (np. New Order w Berlinie czy Foating Sound w Budapeszcie). Electronic Beats to także portal internetowy wraz z EB TV, EB radio i liczne płytowe edycje specjalne. Projekt angażował takie gwiazdy jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan. Electronic Beats znany jest także polskiej publiczności, która do tej pory miała możliwość uczestniczyć już w 5 edycjach festiwalu w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, gdzie wystąpili m.in. Metronomy, Groove Armada, José González, The Drums, Modeselektor czy Dizzee Rascal.

- Mówiąc o T-Mobile, myślimy o dobrych emocjach, pozytywnej energii i pasji. To nasze cechy wspólne z młodszą publicznością, dla której życie bez dostępu do kultury (muzyki, sztuki, mody, stylu życia) nie istnieje. – mówi Elżbieta Wójcik, Członek Zarządu i Dyrektor ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska, dodając – W Polsce muzyka elektroniczna i taneczna to jeden z najważniejszych nurtów nieustająco obecnych w top 10 airplay chart stacji radiowych i telewizji muzycznych, a jej słuchacze to grupa najchętniej dzieląca się muzyką i doświadczeniami z nią związanymi w mediach społecznościowych. Chcemy uczestniczyć w ważnych dla nich wydarzeniach, wspólnie z nimi chcemy wyznaczać nowe trendy i tworzyć społeczność skupioną wokół dobrze pojętej kultury.

T-Mobile dostrzega ogromny potencjał dialogu ze społecznością kreatywnych i otwartych ludzi, żyjących w rytmie „digital lifestyle”. Teraz idzie o krok dalej, oferując miłośnikom muzyki i kultury zupełnie nową i wielokanałową platformę komunikacji. Poprzez nowe aktywności Electronic Beats Operator chce tworzyć wartościową płaszczyznę, która skupi wokół siebie młodszą publiczność, a dzięki najlepszej sieci pozwoli swoim użytkownikom dzielić się inspiracjami, doświadczeniem i emocjami – w myśl hasła-obietnicy T-Mobile – Life is for sharing.

Mocne uderzenie w sieci i mediach społecznościowych
Nowy serwis www.electronicbeats.pl to miejsce dedykowane wszystkim, którzy chętnie czerpią inspiracje ze świata, interesują się muzyką, nowymi technologiami, sztuką, a także najnowszymi trendami. Odwiedzający portal znajdą tam wiele interesujących treści, w tym najnowsze informacje ze świata muzyki, ekskluzywne wywiady z artystami, recenzje premierowych wydawnictw, relacje z festiwali, inspirujące artykuły, jak również liczne aktywacje i konkursy dla użytkowników. Dzięki marce T-Mobile, użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć streamingi z koncertów i festiwali, na których pojawią się sceny Electronic Beats. Co więcej, dzięki nieprzerwanej emisji w telewizji internetowej Electronic Beats TV, specjalnie wyselekcjonowana muzyka będzie dostępna zawsze, w dowolnym momencie dla każdego.
Fani brzmień elektronicznych i EDM najchętniej konsumują muzykę w gronie znajomych  uczestnicząc w rozmaitych wydarzeniach muzycznych i kulturalnych. Jednocześnie są grupą najchętniej dzieląca się muzyką i doświadczeniami z nią związanymi w mediach społecznościowych. Dlatego program Electronic Beats będzie silnie wspierany w tym obszarze – m.in. na Facebooku, Instagramie i Snapchacie, przy jednoczesnej współpracy z influencerami.

Electronic Beats teraz jeszcze bardziej na żywo…
T-Mobile, zwracając się bezpośrednio do młodych ludzi, jeszcze mocniej angażuje się w działalność festiwalową. W 2016 roku sceny Electronic Beats zagoszczą na popularnych polskich festiwalach – w tym OFF Festival, Audioriver oraz Up To Date.

- Cieszę się, że drogi OFF Festiwalu i T-Mobile po raz kolejny się połączyły. Obecność Electronic Beats to gwarancja rozwoju formuły festiwalu i możliwość dotarcia do nowej publiki. T-Mobile to nie tylko silna marka i partner, ale przede wszystkim dobra energia i duże emocje – cieszę się, że będziemy je dzielić wspólnie. – mówi Artur Rojek, dyrektor OFF Festivalu.

T-Mobile Electronic Beats nie mogło zabraknąć także na płockiej plaży i festiwalu Audioriver, który jest obowiązkowym punktem na festiwalowej mapie każdego miłośnika muzyki elektronicznej.

- Audioriver to wyjątkowe wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące fanów muzyki elektronicznej, a Electronic Beats idealnie wpisuje się w ideę naszego przedsięwzięcia. Dzięki współpracy z T-Mobile pod szyldem Electronic Beats, zagwarantujemy nie tylko dodatkowe wrażenia uczestnikom festiwalu, ale będziemy też mogli rozszerzyć nasze działania na platformę www – mówi Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu Audioriver.

Na zakończenie letniego sezonu muzycznego, T-Mobile Electronic Beats zawita do Białegostoku, łącząc swoje siły z festiwalem Up To Date, który wiąże muzykę elektroniczną z innymi dziedzinami sztuki.

- Organizując festiwal Up To Date, tworzymy coś niecodziennego. Współpraca z T-Mobile Electronic Beats umożliwi nam angażowanie miłośników niebanalnej sztuki w nowy, atrakcyjny dla nich sposób – poprzez połączenie muzyki i technologii. Nie ma chyba lepszego sposobu na popularyzację naszego wydarzenia – mówi Jędrzej Dondziłło, współorganizator festiwalu Up To Date.

Obecność T-Mobile Electronic Beats to nie tylko dedykowane sceny. Dzięki strefom chillout, uczestnicy festiwali będą mogli odpocząć w dedykowanej przestrzeni, naładować telefon czy porozmawiać z bliskimi w wyciszonym miejscu. Na bywalców festiwali czekają też konkursy, gadżety oraz specjalne aktywacje.

Dla tych miłośników dobrych brzmień, którym nie uda się uczestniczyć w letnich wydarzeniach, T-Mobile Electronic Beats zapewni najwyższej jakości transmisję na żywo z wybranych koncertów, wywiady z artystami i relacje – także te zakulisowe. Dzięki marce T-Mobile i najlepszej sieci, którą dysponujemy, wszyscy użytkownicy serwisu www.electronicbeats.pl będą mogli uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach tego lata – niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdą.

Jeszcze więcej T-Mobile Electronic Beats w przestrzeni miejskiej
Już teraz można dołączyć do naszej społeczności, odwiedzając Studio T-Mobile Electronic Beats w Złotych Tarasach, gdzie można wziąć udział w specjalnych akcjach i aktywacjach realizowanych wspólnie z 4Fun TV – skupionych wokół muzyki, sztuki miejskiej i mody, a także zdobyć atrakcyjne nagrody od nas i naszych partnerów. W wakacje Studio pojawi się na Bulwarach Wiślanych.

Dla widzów 4Fun TV oraz 4Fun Fit & Dance przygotowano specjalne pasmo Electronic Beats, które emitowane jest od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Gościem specjalnym programu jest Patrycja Kazadi. Marka Electronic Beats obecna jest również w popularnej wśród młodszej publiczności radiu Eska i Eska TV.

T-Mobile Electronic Beats to idealna okazja do nawiązania jeszcze lepszych relacji z aktywnymi, dynamicznymi i nastawionymi na doświadczanie kultury młodymi ludźmi – słuchaczami, widzami i użytkownikami przestrzeni wirtualnej. Program Electronic Bests dzięki wszechstronnym działaniom i wsłuchiwaniu się w głos pokolenia, dostarczać będzie tworzyć wyjątkowe rozwiązania wspierające zabawę, inspiracje, działanie i energię.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2213 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum