Blog BazaTelefonów.pl
 

myPhone 6200 ze starterem tuBiedronka za 99 zł

Telefony 2016-05-04 14:15

myPhone 6200 – telefon komórkowy polskiego producenta, dostępny w sieci sklepów Biedronka od 5 maja w cenie 99 zł.

myPhone 6200

myPhone 6200 to elegancki telefon o wytrzymałej obudowie, metalowej klapce baterii oraz przyjaznej funkcjonalności. Skierowany jest do osób poszukujących wygody w prostych rozwiązaniach. Całość została zaprojektowania w eleganckim i klasycznym stylu.

Zastosowano w nim czytelną czcionkę dobrze widoczną na kontrastowym kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 2.4''. Duże i podświetlane klawisze oraz jeszcze prostsza i intuicyjna blokada klawiatury zapewniają komfort podczas codziennego użytkowania. Aparat fotograficzny umieszczony w tylnej części obudowy, pozwala na uwiecznienie ulubionych chwil z bliskimi. Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy pamięci o dodatkowe 32 GB dzięki slotowi na kartę microSD, co umożliwia przechowywanie na telefonie ulubionych multimediów.

Dedykowana bateria pozwala na długi czas użytkowania urządzenia bez ładowania. Telefon posiada wiele przydatnych funkcji: bluetooth, latarka, odtwarzacz MP3, radio FM, zegar, alarm, które sprawiają, że jest on jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu. Funkcja Dual SIM, pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie i umożliwia rozdzielenie życia prywatnego od służbowego.

Sprzedaż rusza 5 maja w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. myPhone 6200 będzie dostępny ze starterem tuBiedronka.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 2428 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Piter (78.110.172.xxx) @ 2016-05-06 09:59:

    Prosty i niedrogi dual sim, jak ktoś lubi klasyki to na pewno będzie zadowolony, baterie w tego typu telefonach trzymają bardzo długo :)

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum