Blog BazaTelefonów.pl
 

Kolejny Mega Hit od T-Mobile - teraz przenoszący numer otrzymają 100 GB i nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy za 10 złotych!

Operatorzy 2016-05-05 07:32

T-Mobile ma najlepszą sieć i nie boi się jej użyć! Dopiero co podarował swoim klientom terabajt danych, a teraz przenoszącym numer przedstawia promocję, jakiej na polskim rynku jeszcze nie było: przez 4 miesiące wszystko bez limitu oraz 100 GB danych w cenie 10 zł miesięcznie. Ponieważ w T-Mobile można zawsze liczyć na więcej, dla stałych klientów w tym czasie będzie dostępny tablet w cenie 9 złotych na start wraz z rewelacyjną ofertą na Internet w abonamencie o połowę niższym.

Od 6 maja br. T-Mobile oferuje wszystkim klientom w Polsce możliwość sprawdzenia w praktyce, jak działa najlepsza sieć w kraju. Nasza sieć T-Mobile to superszybki Internet, świetnie działający youtube oraz najmniej zerwanych połączeń, jakość potwierdzona certyfikatem „Best in Test”. Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystają z superpromocji: przez 4 miesiące rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i 100 GB w abonamencie tylko za 10 złotych miesięcznie. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, przed lub po upływie okresu promocyjnego.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie ważnego wniosku o przeniesienie numeru do sieci T-Mobile. Wystarczy odwiedzić jeden z salonów sprzedaży lub wypełnić wniosek dostępny w sklepie internetowym. O całą resztę procesu zadbają nasi konsultanci.

Każdy z klientów będzie mógł po zakończeniu okresu promocyjnego skorzystać z aktualnych propozycji T Mobile lub przejść automatycznie na bezterminową ofertę standardową z pakietem 1 GB danych i nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych za 29 złotych miesięcznie.

Ponieważ w T-Mobile można zawsze liczyć na więcej nasi stali klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji na Internet mobilny z tabletem w super cenie. Od 6 maja br. w naszej ofercie dla stałych klientów będą dostępne tablety Lenovo TAB 2 A8-50 LTE oraz Huawei MediaPad T1 8.0 w cenie tylko 9 złotych na start z abonamentem za 34,99 zł miesięcznie i pakietem 35 GB. To najlepsza taka oferta na rynku!

Nowe promocje są kolejnymi z serii pozytywnych działań T-Mobile: wcześniej zaoferował już swoim prywatnym abonentom usług głosowych całkowicie bezpłatnie 1 TB danych, wprowadził dzień wagarowicza z Internetem bez limitu dla klientów T-Mobile na kartę oraz podarował im bezpłatne nielimitowane SMS-y.

Więcej o warunkach promocji można dowiedzieć się w salonach i sklepach T-Mobile oraz na stronie: www.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2087 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum