Blog BazaTelefonów.pl
 

„Rozmawiaj jak w kraju” - nowa promocja roamigowa dla klientów Plusa!

Operatorzy 2016-05-05 10:08

Plus wprowadził nową promocję na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Dzięki „Rozmawiaj jak w kraju” koszty za minutę wykonanego w roamingu połączenia głosowego czy wysłanego w nim SMSa są identyczne jak w kraju.

„Rozmawiaj jak w kraju" to nowa promocja dzięki której obniżone są koszty połączeń oraz wysyłanych SMSów w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie. Opłaty za połączenia w ramach usługi wynoszą:

  • 0,29 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego,
  • 0,19 zł za wysłanego SMSa.

Usługa nie obejmuje połączeń przychodzących, natomiast opata za nie wynosi według cennika 0,05 zł za minutę.

Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest cykliczną aż do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, natomiast wyłączyć w ten sam sposób wysyłając wiadomość DEAKT RJK.

Dla klientów korzystający z ofert typu mix oraz „na kartę” okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej kosz to 9 zł brutto. W tym przypadku usługa nie jest cykliczną i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. W przypadku ofert mix oraz prepaid z promocji wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile – Globalstar.

Promocja „Rozmawiaj jak w kraju" dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz wszystkich taryfach mix i „na kartę”.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 2104 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Gucio (78.88.28.xxx) @ 2016-05-09 23:32:

    Dla mnie to bardzo dobra odsłona rozmów w roamingu. Akurat przed wyjazdem na "tournee" po Europie, więc będzie jak znalazł. Plus znalazł też dobry moment, bo pewnie nie tylko ja się wybieram w podróż :). No i bardzo ważne, że nie będzie się trzeba szczypać, że się za długo rozmawia. To jest ok.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum