Blog BazaTelefonów.pl
 

20 urodziny Samsung Electronics Polska

Inne 2016-05-18 12:31

Jak wyglądała Polska 20 lat temu? Co zmieniło się w tym czasie? Jakie wydarzenia wzbudzały największe emocje? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w cyklu tekstów „Samsung. 20 lat w Polsce”.

Samsung Electronics Polska od 20 lat towarzyszy Polakom w ich codziennym życiu – wspiera instytucje kulturalne, prowadzi programy edukacyjne i wspólnie ze specjalistami Centrum Badawczo-Rozwojowego Samsung Polska tworzy koncepcje, które kreują przyszłość technologii na całym świecie.

W ostatnich 20 latach Polacy korzystając z urządzeń Samsung zmieniali trendy kulinarne, oglądali najważniejsze transmisje telewizyjne, rozmawiali o istotnych dla siebie chwilach i uwieczniali je aparatami fotograficznym w swoich smartfonach.

Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas Polacy, przez ostatnie 20-lat mieliśmy możliwość przyglądania się zachodzącym zmianom. To był niesamowity czas zarówno dla nas, jak i dla kraju, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszymi spostrzeżeniami w cyklu „Samsung.20 lat w Polsce” – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

W cyklu tekstów „Samsung. 20 lat w Polsce” przyjrzymy się bliżej ewolucji różnych obszarów życia, takich jak moda, sztuka, kuchnia, nauka i wiele, wiele innych. Przedstawimy tematyczne zestawienia 20 najważniejszych momentów z naszej wspólnej 20-letniej historii oraz ,jak na firmę technologiczną przystało, przedstawimy rozwój innowacyjności i technologii widoczny w ostatnich 20-latach.

Wszystkie teksty z cyklu „Samsung. 20 lat w Polsce” można będzie znaleźć w biurze prasowym: https://samsungmedia.pl

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 2182 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum