Blog BazaTelefonów.pl
 

„Roztargnieni” skupią się na szczegółach – Huawei rozpoczął nową aktywację video

Inne 2016-05-20 07:38

Huawei wspólnie z UserFarm Content Creators, crowdsourcingową firmą produkującą filmy video, ogłosiła w sieci akcję „Roztargnieni”.  Firma zaprasza do udziału wszystkich „roztrzepanych” pasjonatów nagrywania filmików. Huawei zobowiązał się wykupić prawa do najciekawszych filmów, autorzy mogą zarobić nawet 5 000 euro. „Roztargnieni” to aktywacja dedykowana najnowszemu smartfonowi Huawei P9, który wyróżnia się wyjątkowymi możliwościami podwójnego aparatu.

„Roztargnieni” to inicjatywa dedykowana niezależnym twórcom wideo, którzy w ciekawy sposób mogliby przedstawić życie roztrzepanych, energicznych i pozytywnie zakręconych osób. Filmowców – amatorów, firma Huawei zachęca do tworzenia za pomocą swoich smartfonów zwariowanych video, którymi mogą podzielić się w sieci. Filmiki mają w niestandardowy i angażujący sposób przedstawić temat „dostrzegania szczegółów” i „łapania chwili”. Pomysł nawiązuje do możliwości fotograficznych nowego flagowca Huawei P9.

Nowy smartfon Huawei P9 wyróżnia się wyjątkowym, podwójnym aparatem. Urządzenie powstało we współpracy z firmą Leica, wiodącą marką w świecie fotografii. Smartfon jest wyposażony w innowacyjne technologie umożliwiające tworzenie zachwycających zdjęć pełnych szczegółów i dynamicznych barw.

- Zorganizowaliśmy tę akcję, aby w nieco przewrotnym stylu pokazać, że dostrzeganie szczegółów z innowacyjnym Huawei P9 jest łatwiejsze. Podwójny aparat z wielką precyzją wychwytuje żywe barwy i detale otaczającego nas świata. Ukazuje także wszelkie emocje, których w nadesłanych filmach, mam nadzieję nie zabraknie. – komentuje Dariusz Marnic, szef marketingu  Consumer B.G. Huawei Polska.

Zadanie polega na nagraniu maksymalnie 30-sekundowego filmiku prezentującego zabawną sytuację nawiązującą do tematu szczegółów i detali.  Video powinno być kreatywne, ciekawe i zachęcające do dzielenia się nim z innymi. Materiał nie może przy tym zawierać wypowiedzi, lecz sam obraz konkretnej sytuacji. Termin nadsyłania filmów mija 31 maja br. Oprócz Polski, projekt obejmuje również Danię, Norwegię, Czechy, Serbię i Austrię.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie https://www.userfarm.com/en/call/huawei-the-unfocused/1513/description

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 1965 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum