Blog BazaTelefonów.pl
 

Bluboo Xfire 2

Telefony 2016-05-23 15:00

Dobra specyfikacja, aluminiowa obudowa i czytnik linii papilarnych, a to wszystko za 349 zł - Bluboo Xfire 2 można już kupić w Polsce. W pakiecie otrzymamy 5-calowy ekran, obsługę dwóch kart SIM, czterordzeniowy procesor oraz Androida 5.1 Lollipop.

Bluboo Xfire 2

Telefon na każdą kieszeń to najbardziej trafne określenie, opisujące Bluboo Xfire 2 - zarówno pod kątem ceny, jak i gabarytów. W metalowej obudowie znajduje się czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,30 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą - tradycyjnie - można rozbudować do 64 GB za pomocą karty microSD.

Zapisane dane można zabezpieczyć, blokując dostęp odciskiem palca. Umieszczony z tyłu czytnik linii papilarnych odblokuje urządzenie, a także zażąda uwierzytelnienia podczas włączania zainstalowanych aplikacji. Cały dzień pracy z dala od ładowarki ma zagwarantować litowo-jonowa bateria o pojemności 2150 mAh.

Za fotograficzne możliwości Bluboo Xfire 2 odpowiadają dwie kamery - frontowa o rozdzielczości 5 Mpix, oraz główna z matrycą 8 Mpix. Zdjęcia i filmy są prezentowane na 5-calowym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli.

Sugerowana cena detaliczna Bluboo Xfire 2 wynosi 349 PLN brutto.Podobnie jak wszystkie smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, jest on objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na specjalny hologram.

W sprzedaży jest też dostępny Bluboo Xtouch. Kosztuje 899 PLN brutto i oferuje m.in. frontowy czytnik linii papilarnych, specjalnie zaprojektowaną tackę SIM 3-w-1 (jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM i karty micro SD) oraz tryb szybkiego ładowania, który może przydać się zarówno osobom bardzo aktywnym zawodowo, jak i zapominalskim.

Źródło: CK MEDIATOR

Wojtek Konopa, wyświetlono 2179 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum