Blog BazaTelefonów.pl
 

Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego – zadbaj o bezpieczeństwo dzieci z T-Mobile

Operatorzy 2016-05-25 11:57

T-Mobile, współpracując z Komendą Główną Policji w ramach systemu Child Alert, aktywnie wspomaga działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci. W Międzynarodowym Dniu Dziecka Zaginionego operator przypomina, jak dbać o bezpieczeństwo najmłodszych i zachęca swoich klientów do włączenia się do akcji Child Alert.

25-go maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego, który ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpieczeństwa dzieci. T-Mobile w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych został partnerem międzynarodowego systemu Child Alert. System ten jest zarządzany przez Policję i zwiększa szansę na szybsze odnalezienie dziecka. Zadaniem Child Alert jest dotarcie z informacją o zaginionym dziecku do jak najszerszego grona odbiorców za pomocą wszystkich dostępnych środków przekazu, w tym mediów, tablic reklamowych oraz elektronicznych znaków drogowych.

Jesteś w T-Mobile? Dołącz do Child Alert
Dzięki T-Mobile, od stycznia 2016 r. system Child Alert w Polsce jest wzbogacony o nowy kanał dystrybucji. Teraz, w momencie uruchomienia alertu, informacje o zaginionym dziecku zostaną wysyłane również MMS-em na telefony komórkowe abonamentów operatora, co zdecydowanie zwiększa zasięg dotarcia komunikatu oraz ułatwia jego dalsze rozpowszechnianie. MMS-y dotrą tylko do tych użytkowników, którzy wcześniej wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 80040.

– Ponad 4 tysiące abonamentów T-Mobile włączyło się w akcję Child Alert. Liczymy, że z każdym miesiącem będzie ich coraz więcej, dlatego w tym wyjątkowym dniu gorąco zachęcamy naszych klientów do wysyłania SMS-ów ze zgodą na otrzymywanie alertów. To niewielki wysiłek, który w sytuacji zagrożenia może mieć kluczowe znaczenie. Razem możemy więcej! – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w T-Mobile Polska.

Zaangażowanie społeczne T-Mobile to nie tylko wparcie systemu Child Alert. Operator wraz z Policją prowadzi wspólną kampanię edukacyjną „Widzę, słyszę, reaguję!”. W dedykowanej sekcji Child Alert rodzice i opiekunowie znajdą praktyczne informacje na temat bezpieczeństwa dzieci oraz dowiedzą się, jak postępować w momencie ich zaginięcia.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2092 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum