Blog BazaTelefonów.pl
 

Wystarczy korzystać z konta, żeby mieć abonament telefoniczny albo internet mobilny w T-Mobile nawet za darmo

Operatorzy 2016-05-31 11:22

Już w najbliższych dniach T-Mobile Usługi Bankowe, wspólnie z T-Mobile wprowadzi nową ofertę - Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną. Posiadacze tego konta będą mogli otrzymać abonament telefoniczny albo internet mobilny w T-Mobile nawet za darmo. Abonament telefoniczny to: nielimitowane połączenia na telefony komórkowe, stacjonarne, SMS-y, MMS-y i 1 GB danych miesięcznie. Z kolei internet mobilny to 35 GB danych miesięcznie oraz, dodatkowo, możliwość kupienia mobilnego routera w świetnej cenie - za 9 złotych (jednorazowo).

- Oferta łączona to teraźniejszość i przyszłość. Dostrzegamy możliwości jakie niesie to dla T-Mobile, a co ważniejsze dla naszych klientów. Wprowadzając ofertę łączoną z abonamentem za 0 złotych wysyłamy im bardzo czytelną informację o korzyściach jakie mogą osiągnąć łącząc się z marką T-Mobile nie tylko w zakresie usług telekomunikacyjnych – powiedział Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C.

Podstawowa cena abonamentu w ofercie z kontem to 10 zł – zarówno w taryfie telefonicznej, jak i internetu mobilnego. Natomiast abonenci T-Mobile, którzy zdecydują się na kolejną aktywację, otrzymają ją za darmo nawet przez 24 miesiące!

Żeby skorzystać z tej oferty, wystarczy otworzyć Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną w T-Mobile Usługi Bankowe i wydawać, w sumie, 500 zł miesięcznie kartą do konta lub kartą kredytową T-Mobile Usługi Bankowe. Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną to m.in.: bezpłatne bankomaty w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłatomaty i przelewy internetowe. Prowadzenie konta jest również bezpłatne, wystarczy, że klient wykona wspomniane transakcje kartą.

- Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną w T-Mobile Usługi Bankowe to przykład przewagi konkurencyjnej, trwale różniącej nas od konkurentów działających w oparciu o klasyczne, bankowe modele biznesowe. Dzięki strategii opartej na pakietowaniu produktów z obszarów bankowości i telekomunikacji chcemy budować jeszcze bliższe relacje z klientami – powiedziała Magdalena Proga-Stępień, Dyrektor Departamentu T-Mobile Usługi Bankowe w Alior Banku.

Poza Kontem Premium z Usługą Telekomunikacyjną, do oferty T-Mobile Usługi Bankowe wprowadzone będą dwa inne konta – Konto Freemium oraz Konto Premium. Konto Freemium to konto bez opłat za prowadzenie, uzupełnione pakietem bezpłatnych usług bankowych, takich jak: trzy bezpłatne wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie w miesiącu, jedna bezpłatna wpłata we wpłatomacie każdego miesiąca czy bezpłatne przelewy internetowe. Co ważne, na Koncie Freemium można zarobić nawet 180 zł rocznie. Wystarczy korzystać z karty, żeby otrzymywać zwrot za zakupy w wysokości nawet 15 zł miesięcznie. Oferta Konta Freemium skierowana jest przede wszystkim do osób, które przeciętnie intensywnie korzystają z usług bankowych.

Dla bardziej wymagających klientów T-Mobile Usługi Bankowe przygotowało Konto Premium. To konto, które zapewnia moc przywilejów, w tym m.in.: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłaty we wpłatomatach w każdej liczbie. Korzystając z konta Premium można zarobić nawet 300 zł każdego roku, po prostu korzystając z karty. Konto to jest darmowe, pod warunkiem dokonania zakupów na, w sumie, 500 zł miesięcznie kartą do konta lub kartą kredytową T-Mobile Usługi Bankowe.

Posiadacze każdego rodzaju konta w T-Mobile Usługi Bankowe mogą liczyć na jeszcze więcej korzyści, jeśli jednocześnie korzystają z usług telekomunikacyjnych w T-Mobile – w tym m.in.: limit w koncie do 1000 zł bez opłat za przyznanie i dostępny od ręki, a także bonus 20% za każde doładowanie telefonu w T-Mobile na kartę, MIX lub Heyah.

Konta Premium i Freemium będą dostępne w ofercie T-Mobile Usługi Bankowe już od 1 czerwca br. Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną dołączy do oferty kilka dni później. Od 1 sierpnia wszyscy użytkownicy dotychczasowej oferty T-Mobile Konta zostaną automatycznie przeniesieni do oferty Freemium. W każdej chwili mogą ją zmienić na Konto Premium lub Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2125 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum