Blog BazaTelefonów.pl
 

Wszystko jest możliwe w najlepszej sieci – smartfony Huawei z gwarancją najniższej ceny

Operatorzy 2016-05-31 13:34

Od 1 czerwca br. T-Mobile wprowadza ofertę nie do przebicia na wszystkie smartfony Huawei, której zasady są niezwykle proste – najlepsza cena albo zwrot pieniędzy. To już kolejny hit od T-Mobile po ofercie na kartę i abonamencie bez telefonu.

T-Mobile konsekwentnie inicjuje pozytywne zmiany w dostępnych na rynku ofertach mobilnych. Ma najlepszą ofertę na kartę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz z bezpłatnym pakietem 10 GB w cenie 25 złotych, oferuje klientom przenoszącym numer elastyczne warunki przetestowania swojej sieci: z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w abonamencie za 10 złotych bez telefonu. Teraz dla klientów T-Mobile ma ofertę ze smartfonem. Ta ponownie będzie nie do przebicia.

Od 1 czerwca br. T-Mobile wprowadza dla klientów gwarancję najniższych cen na wszystkie smartfony Huawei, w tym najbardziej oczekiwane urządzenia tego roku – P9 (już od 1 zł w taryfie Max) i P9 Lite (dostępnego za 1 zł na start przy ofercie Multi za 99,99 zł.). Gwarancją zostaną objęte wszystkie dostępne w ofercie Operatora urządzenia Huawei, czyli także modele P8 Lite, Y6 i Y5. T-Mobile gwarantuje klientom najniższą opłatę na start za telefon albo zwrot różnicy pomiędzy ceną operatora, a niższą ceną u konkurencji tego smartfonu na identycznych warunkach. Rekompensata przyznawana jest jako rabat do abonamentu na fakturze.

Klienci korzystający z oferty będą mogli wybrać jeden z poniższych opcji taryfowych:Do porównania włączone zostaną oferty na 24 miesiące w tym promocje z wydzieloną ratą sprzętową. Promocja obowiązywać będzie we wszystkich punktach stacjonarnych T-Mobile począwszy od 1 czerwca.
Z konkurencyjnych cen urządzeń ze znakiem Huawei skorzystać będą mogli także klienci przedłużający swoją umowę, którzy ponadto będą premiowani dodatkowymi benefitami taryfowymi.
Ofertę wspierać będzie dedykowana jej kampania reklamowa.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 1928 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum