Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe mapy 1604 - gotowe na Światowe Dni Młodzieży

Aplikacje, GPS 2016-06-01 10:52

Kolejny raz w tym roku producenci AutoMapy przygotowali nowe mapy uwzględniające najnowsze inwestycje i zmiany w infrastrukturze drogowej - w tym infrastrukturę drogową rozbudowaną w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży!

Nowe mapy Polski są odzwierciedleniem ponad 675 tys. kilometrów dróg w naszym kraju i zawierają ponad 79 tys. planów nawigacyjnych miast i miejscowości. W opracowanych w kwietniu 2016 roku mapach uwzględniono wiele zakończonych jak i przyszłych inwestycji drogowych.

W Krakowie, przygotowującym się na Światowe Dni Młodzieży, zmiany pojawiły się m.in na:

  • ul.Totus Tuus
  • parkingach koło Sanktuarium św. Jana Pawła II
  • parkingach w okolicach lotniska Balice
  • drogach (również technicznych) w okolicach Brzegów pod Wieliczką

W rejonie Gdańska zaktualizowano m.in:

  • organizację ruchu (w tym Asystenta Pasa Ruchu) na przebudowanych ulicach Rakoczego i Bulońskiej
  • organizację ruchu na Drodze Wojewódzkiej 227 (Pruszcz Gdański-Cedry Małe); Drodze Wojewódzkiej 226 (Pruszcz Gdański-Przejazdowo); Drodze Krajowej 89

Nowości pojawiły się także na Drodze Krajowej 7 na odcinku Warszawa-Gdańsk wraz z odcinkami w przebudowie w związku z budową trasy S7.

Jak zwykle w AutoMapie, aktualizacje zawierają przygotowane już odcinki dróg, które zostaną udostępnione użytkownikom w chwili ich faktycznego otwarcia dla ruchu. Bieżąca dodaje do bogatej listy takich tras zachodnią obwodnicę Lublina oraz planowaną zachodnią obwodnica Czyżówki.

Mapy 1604 zawierają również ponad 787 tysięcy Użytecznych Punktów (POI) oraz ponad 7 milionów dokładnych adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków. Jest to największa i najdokładniejsza tego typu baza w Polsce.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformach iOS i Android znajdą aktualizację map bezpośrednio w aplikacji.

Źródło: AutoMapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 2067 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum