Blog BazaTelefonów.pl
 

Plantronics prezentuje nowe bezprzewodowe słuchawki BackBeat GO 3

Gadżety 2016-06-06 12:06

“Dla wielu ludzi muzyka jest jedną z ważniejszych części życia. Muzyka pobudza, skupia, uwalnia i inspiruje. Z BackBeat GO 3 dostarczamy wykonanie, na jakie Twoja muzyka zasługuje” mówi Lori Langona, Director of Consumer Marketing, Plantronics. „ Konstrukcja pozbawiona przewodów nie oznacza gorszej jakości dźwięku. BackBeat Go 3 są przełomowe. Dostarczają wrażeń audio nieporównywalnych z niczym innym w swojej kategorii, a to wszystko w bezprzewodowej konstrukcji” dodaje Langona.

Plantronics BackBeat GO 3

W muzyce nie ma miejsca na kompromisy. BackBeat GO 3 dostarczają żywe, wysokiej jakości dźwięki, a pomimo bezprzewodowej konstrukcji dźwięki są idealnie odwzorowane. Każdy milimetr BackBeat GO 3 został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych i wymagających użytkownikach i tym samym dostarcza najlepsze wrażenia słuchowe w swojej klasie. 6 milimetrowe membrany przetworników w każdej ze słuchawek BackBeat GO 3  zapewniają szeroką skalę dźwiękową, idealne częstotliwości oraz wyważone wysokie i niskie tony.

Dodatkowo, dyskretny i stylowy design BackBeat GO 3 pozwala na odtwarzane muzyki i odbieranie połączeń bez potrzeby zaglądania do telefonu. Wybieranie utworów, regulacja głośności, aktywacja Siri czy Google Now, wszystko to, można zrobić za pomocą BackBeat GO 3.  Bezprzewodowe słuchawki BackBeat GO 3 posiadają 3 różnej wielkości wkładki douszne, które idealnie uszczelniają konstrukcję oraz izolują dźwięki otoczenia. Dodatkowo zapewniają komfort użytkowania nawet podczas aktywności fizycznej, a wbudowany akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki aż do 6,5 godziny.

Funkcjonalności BackBeat GO 3:

  • Żywe, wysokiej jakości dźwięki dostarczane przez dedykowane sterowniki Plantronics pozwalają na słuchanie muzyki na najwyższym poziomie, wydobywając najdrobniejsze detale dźwiękowe, co dotąd nie było możliwe w słuchawkach Bluetooth;
  • Konstrukcja odporna na wilgoć i pot, pokryta specjalną powłoką P2i, dzięki czemu ze słuchawek można korzystać nawet podczas wyczerpujących ćwiczeń fizycznych, jak również przy niekorzystnych warunkach pogodowych;
  • Możliwość ładowania poprzez specjalny pokrowiec (dostępny w wybranych modelach). Pozwala to na dodatkowe 13 godzin słuchania muzyki.

Plantronics’ Award-Winning BackBeat Family
BackBeat GO 3 to kolejny, najnowszy model w bezprzewodowej rodzinie Plantronics BackBeat. Poza nimi, w gamie stereofonicznych słuchawek z technologią Bluetooth znajdują się uznane BackBeat SENSE z technologią inteligentnych sensorów, BackBeat PRO z technologią aktywnej redukcji szumów i z możliwością słuchania muzyki nawet do 24 godzin oraz BackBeat FIT - sportowe, odporne na wilgoć słuchawki z odblaskowymi elementami.

Ceny i dostępność
BackBeat GO 3 będą dostępne w dwóch kolorach: czarny kobalt oraz szara miedź. W Polsce słuchawki BackBeat GO 3 będzie można kupić już w czerwcu w cenie 440 zł. Wersja z etui umożliwiającym ładowanie słuchawek kosztować będzie 570 zł.

Źródło: Plantronics

Wojtek Konopa, wyświetlono 2170 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum