Blog BazaTelefonów.pl
 

Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile

Operatorzy 2016-06-10 16:00

Od 13 czerwca wszyscy klienci T-Mobile będą mogli korzystać z nowych pakietów roamingowych. Wśród najważniejszych zmian warto wymienić uproszczenie pakietów oraz rozszerzenie listy krajów o nowe popularne kierunki turystyczne. Niewątpliwym hitem będą pakiety nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, które bezpłatnie zostały dodane do ofert abonamentowych oraz pakiet nieograniczonego dostępu do Internetu w Europie.

13 czerwca br. T-Mobile wprowadzi ofertę roamingową jakiej jeszcze na polskim rynku nie było. Tuż przed sezonem urlopowym korzystanie z telefonów podczas europejskich wojaży będzie jeszcze łatwiejsze. T‑Mobile wprowadza pakiety nielimitowanych usług, które będzie można aktywować lub otrzymać na stałe do abonamentu. Nowi oraz przedłużający umowy klienci otrzymają od T-Mobile bezpłatnie dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów, jak również pakietu 1GB danych w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Benefit będzie dostępny przez cały okres umowy dla klientów indywidualnych od taryfy Relax, a dla przedsiębiorców od taryfy L.

Dla klientów usług na kartę oraz MIX T-Mobile przygotował promocję, w ramach której otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB danych w Międzynarodowej Strefie T-Mobile na 7 dni. Z benefitu będzie można skorzystać do 31 sierpnia dwa razy. Warunkiem jest doładowanie konta kwotą 10 zł w MIX oraz 50 zł w T‑Mobile na kartę.

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 1 GB w Międzynarodowej  strefie T-Mobile będą dostępne również dla pozostałych Abonentów T-Mobile w cenie 49,99 zł na 14 dni.

To nie koniec, bo T-Mobile zdecydował się na rozszerzenie strefy roamingowej w UE o trzy kraje – Albanie, Czarnogórę i Macedonię. Nieograniczony dostęp do Internetu z prędkością do 256 kb/s będzie można wykupić w tej większej strefie na 14 dni za 49,99 zł. To idealne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z większości usług niezbędnych podczas wakacyjnych podróży. Dostęp do nawigacji, poczty czy przewodnika bez obawy, że nam się pakiet wyczerpie w najmniej oczekiwanym momencie. Dodatkowo abonenci T-Mobile będą mogli skorzystać z nowych pakietów roamingowych, które zostały dopasowane do najpopularniejszych profili korzystania z usług za granicą.

Klienci prepaid oraz mix będą mogli skorzystać z powiększonych pakietów data.

/media/up/blog/2016/czerwiec/tmobile_oferta_4.jpg

Do Międzynarodowej Strefy T-Mobile należą wszystkie państwa europejskie, w których Grupa Deutsche Telekom oferuje usługi: Austria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry.

Więcej informacji o warunkach nowej oferty roamingowej będzie dostępnych na stronie: www.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2382 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum