Blog BazaTelefonów.pl
 

Oferta dla biznesu z nielimitowanymi rozmowami w roamingu i smartfonem Huawei P9

Operatorzy 2016-06-13 18:33

13-go czerwca startuje nowa oferta T-Mobile dla firm. Korzystający z niej klienci będą mogli od tej pory swobodnie prowadzić interesy nawet będąc w podróży zagranicznej.

Swobodna komunikacja to podstawa nowoczesnego biznesu, dlatego T-Mobile swoją ofertę dla biznesu czyni jeszcze bardziej kompleksową. Od 13. czerwca wykorzystując przynależność do jednej z największych grup telekomunikacyjnych w Europie wprowadza dla klientów biznesowych ofertę darmowych rozmów i 1 GB Internetu w Międzynarodowej Strefie T-Mobile, w  12 europejskich krajach w których Grupa Deutsche Telekom oferuje swoje usługi mobilne (Austrii, Albanii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Grecji, Holandii, Macedonii, Niemczech, Rumunii, Słowacji, Węgrzech).

Biznes bez granic
Klienci biznesowi w T-Mobile już teraz mogą korzystać z bogatego portfolio usług. Nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju oraz duże pakiety danych to standard. Rozmowy bez limitu do krajów UE dostępne są w ramach abonamentu już od taryfy JUMP! proFirma M, a w najwyższe taryfy wliczone zostały także pakiety minut i paczki danych dla podróżujących za granicę.

Ten wachlarz usług uzupełnia Międzynarodowa Strefa T-Mobile w której  rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 1 GB danych, wliczone są  w abonament już od taryfy Jump! proFirma L. Nowe usługi nie spowodowały zmian wysokości dotychczasowych abonentów. Użytkownicy niższych taryf także mogą skorzystać z nielimitowanych pakietów rozmów i SMS-ów/MMS-ów lub 1 GB danych, każdy w cenie 49,99 zł z VAT na okres 14 dni

Oferta dotyczy zarówno nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę.

Dobry styl w biznesie - Huawei P9 w doskonałej cenie

O tym, że najnowszy model smartfonu od Huawei – P9 jest celnym wyborem, przekonuje sam Robert Lewandowski. Dzięki ekranowi IPS o przekątnej 5,2’’ i mocnym parametrom technicznym (procesor Kirin 955, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej), urządzenie płynnie obsłuży nawet bardziej wymagające aplikacje, pozwalając na wygodną pracę.

Huawei P9 dostępny będzie już za 1 zł z VAT w taryfie Jump! proFirma XL za 129,99 zł netto/mies.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2181 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum