Blog BazaTelefonów.pl
 

Internet nawet na rok – za darmo od Aero2

Operatorzy 2016-06-14 10:36

W ramach świętowania 5. urodzin BDI, Aero2 przygotowała kolejne niespodzianki dla swoich klientów. Do 24 czerwca potrwa konkurs, w ramach którego operator rozda 100 bezpłatnych pakietów internetowych First Class oraz jedną nagrodę finałową – rok darmowego Internetu.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.konkurs.aero2.pl, wypełnić formularz i złożyć życzenia z okazji 5. urodzin BDI. Jury, spośród nadesłanych odpowiedzi, nominuje 10 zwycięzców każdej z codziennych lub weekendowych edycji, którzy otrzymują bezpłatne pakiety internetowe First Class (30 GB). W finale, spośród laureatów wszystkich edycji, wyłoniony zostanie szczęśliwiec, który otrzyma nagrodę główną – komercyjny pakiet rocznego dostępu do internetu.

„5. urodziny Aero2 BDI to okazja do podziękowania naszym klientom za dotychczasową współpracę. To także szansa na zaprezentowanie oferty tym internautom, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszych usług. Zachęcam do śledzenia aktywności na stronie www.aero2.pl i w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 24 czerwca, ale zapewniam, że to nie koniec naszych urodzinowych niespodzianek dla klientów.” – mówi Piotr Owdziej z Aero2.

Przypomnijmy, Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) został uruchomiony przez Aero2 10 maja 2011 roku na podstawie decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Operator realizuje również usługę w ramach pakietów komercyjnych w technologii HSPA+ i LTE, których zasięg obejmuje obecnie niemal 99% mieszkańców Polski.

Źródło: Aero2

Wojtek Konopa, wyświetlono 2374 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum