Blog BazaTelefonów.pl
 

Darmowe rozmowy i SMS-y w sieci dla wszystkich w T-Mobile na kartę!

Operatorzy 2016-06-14 14:55

Od jutra, 15. czerwca wszystkim użytkownikom T-Mobile na kartę Operator bezpłatnie uruchomi usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów w sieci. Prostą i jasną ofertę wspiera utrzymana w stylistyce Hitów od T-Mobile kampania reklamowa. Obok Tomasza Kota zobaczymy w niej jedną z najpopularniejszych polskich artystek nowego pokolenia – Natalię Nykiel.

Warunki najnowszej oferty przedpłaconej w T-Mobile są tak proste, że da się je zawrzeć w jednym zdaniu: od jutra, 15. czerwca darmowe rozmowy i SMS-y w sieci będą  dostępne dla każdego, bez względu na staż. Nie trzeba niczego aktywować czy odnawiać – usługa jest włączana automatycznie po jednorazowym doładowaniu dowolną kwotą. Rozmawiać i SMS-ować ze wszystkimi w sieci można za darmo i bez żadnych ograniczeń, nawet przy zerowym stanie konta – wystarczą aktywne połączenia wychodzące.

Również stali klienci T-Mobile na kartę, niezależnie od posiadanej taryfy i stażu w sieci będą mogli skorzystać z tej propozycji. Dla jeszcze większej wygody aktywacja usługi automatycznie spowoduje wyłączenie wszystkich niepotrzebnych, dodatkowo płatnych usług aktywnych na koncie klienta (np. pakietów minut czy SMS-ów w sieci).

Użytkownicy, którzy przeniosą swój numer do T-Mobile, mogą dodatkowo otrzymać 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMSy i MMSy. Bonus przyznawany jest automatycznie po pierwszym doładowaniu konta za kwotę minimum 20 zł i jest ważny aż przez 3 miesiące.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2033 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum