Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Brand Store w stolicy Podbeskidzia

Inne 2016-06-15 11:21

16 czerwca br. w Bielsko-Białej zostanie otwarty nowy Samsung Brand Store. Klienci Galerii SFERA, odwiedzający salon firmowy, będą mogli poznać, przetestować i wybrać najbardziej odpowiedni dla nich sprzęt, m.in. najnowsze telewizory SUHD z zakrzywionym ekranem, smartwatche Gear S2, soundbary oraz flagowy smartfon Galaxy S7 i S7 edge. Każdy kto odwiedzi salon w dniu otwarcia będzie mógł skorzystać ze specjalnych ofert na zakup produktów i otrzyma upominek.

Już od najbliższego czwartku wszyscy fani i klienci marki, mieszkający na południu Śląska, nie będą musieli podróżować do Katowic czy Krakowa, by zobaczyć, dotknąć i wypróbować produkty Samsung. Wszystko to będzie możliwe w pierwszym, oficjalnym salonie Samsung Brand Store, który zostanie otwarty w Galerii SFERA, mieszczącej się w Bielsko-Białej przy ulicy Mostowej 2. Odwiedzający salon Samsung Brand Store będą mogli skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców, ale również samodzielnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez markę, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie. Szczególną ekspozycję będą miały telewizory SUHD z najnowszą technologią Quantum Dot HDR, na które przewidziane są promocje cenowe, co powinno ucieszyć przede wszystkim fanów piłki nożnej. Co interesujące, sprzęt AGD będzie wystawiony w formie doskonale zaprojektowanej zabudowy kuchennej, przygotowanej specjalnie dla Samsung przez firmę Rust.

- Samsung Brand Store w Bielsko-Białej to kolejny punkt na mapie nowych technologii, na który czekali fani produktów naszej marki z regionu. Odpowiadając na ich potrzeby otwieramy 130 metrowy salon, w którym oprócz flagowych urządzeń mobilnych i najnowszych modeli telewizorów, odwiedzający będą mogli również zapoznać się z funkcjonalnością sprzętu AGD. Nasz kolejny salon to dowód na to, że Samsung nie zapomina o konsumentach z mniejszych miast i odpowiada również na ich oczekiwania – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Sklep firmowy Samsung w Bielsko-Białej, zlokalizowany w Galerii SFERA przy ulicy Mostowej 2, zostanie otwarty w czwartek 16 czerwca br. o godzinie 9.00.

Z okazji otwarcia nowego salonu Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów, przygotowane zostały oferty specjalne, m.in.:

  • upusty cenowe na wybrane modele telewizorów;
  • zestawy kibica: koszulka reprezentacji oraz szalik;
  • kupony o wartości 100-400 zł;
  • 50 zł na akcesoria za każde wydane 500 zł na telefon lub tablet;

… i wiele innych.

Na hasło Matrix Media dla odwiedzających Brand Store będą czekały dodatkowe upominki. Więcej szczegółów w salonie sprzedaży i na ulotce informacyjnej.

Samsung Brand Store Bielsko-Biała, Galeria SFERA, ul. Mostowa 2

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 2539 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum