Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei P9 Plus na wyłączność w Orange

Operatorzy, Telefony 2016-06-16 14:59

Powiększona wersja flagowca Huawei jest już dostępna na stronie internetowej Orange oraz w salonach operatora. I w tym momencie tylko tam, ponieważ Orange zapewnił, wyłączność swoim klientom do końca czerwca. P9 Plus zwraca przede wszystkim uwagę swoim 12- megapikselowym aparatem. Składa się on z dwóch obiektywów: pierwszy odpowiada za wychwytywanie szczegółów, natomiast drugi za nasycenie barw. Przedni aparat został wyposażony w matrycę 8 Mpx z funkcją autofokus.

Huawei P9 Plus

Obudowa i ekran Huawei P9 Plus są nieco większe od tych, które znajdziecie w wersji podstawowej. Dodano także funkcję Press Touch, która pozwala na uruchamianie funkcji w telefonie w zależności od siły i rodzaju nacisku. To nie jedyna różnica. P9 Plus ma także baterię 3400 mAh, a P9 3000 mAh. W obu przypadkach to całkiem sporo, lecz różnica jest zauważalna. Skoro już przy baterii jesteśmy, wersja która pojawia się w sprzedaży posiada technologię dual-IC Rapid Charge. Jeżeli chodzi o inne elementy telefonu zmiany są nieco mniejsze. Telefon posiada 64 GB pamięci i 4GB RAM, czyli tyle ile bardziej rozbudowana wersja Huawei P9.

A ile kosztuje przyjemność wejścia w posiadanie tego telefonu? Przy miesięcznej opłacie wysokości 110 złotych (ze Smart Plan LTE 69,90 w pakiecie) zapłacicie na start 1209,00 złotych. W innym planie taryfowym, przy opłacie miesięcznej wysokości 80 złotych zapłacicie 1359 zł.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 2169 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum