Blog BazaTelefonów.pl
 

MyKronoz: zaprojektuj smartwatcha swoich marzeń

Gadżety 2016-06-21 15:07

Kto od samego użytkownika ma wiedzieć lepiej, jak powinien wyglądać jego wymarzony zegarek? Zdając sobie z tego sprawę, firma MyKronoz właśnie wychodzi z inicjatywą skierowaną do osób, które same chciałyby decydować, jak ma się prezentować ich smartwatch.

Wyrazem wsparcia dla tej idei będzie zorganizowana w czasie mobile World Congress 2016 akcja „MyKronoz by Me”. To właśnie w jej ramach osoby, które odwiedzą stoisko szwajcarskiego producenta inteligentnych zegarków, będą mogły zaprojektować swój własny wzór na opaskę.

Czy wyżej wspomniana zabawa może stanowić preludium do większego zainteresowania się przez MyKronoz urządzeniami, które można w pełni spersonalizować? Warto wspomnieć, że firma posiada już w swojej ofercie chociażby model ZeCircle, który daje użytkownikowi możliwość wymiany opaski na taką o innym kolorze. Pierwszy drobny krok w tę stronę został już więc poczyniony.

Mobile World Congress 2016 – święto branży sprzętów mobilnych - będzie odbywać się w dniach od 29 czerwca do 1 lipca w Szanghaju. Stanowisko MyKronoz ulokowane zostanie na stoisku N3.A10.

Źródło: MyKronoz

Wojtek Konopa, wyświetlono 2095 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum