Blog BazaTelefonów.pl
 

Muzyczny kubek Creative Woof3

Gadżety 2016-06-27 10:52

Lato to czas, w którym budzimy się do życia. Mamy ochotę na szalone pomysły, podróże i spotkania z przyjaciółmi, i rodziną. To również czas, w którym rozkoszujemy się muzyką podczas wieczornych kolacji, pikników i grilli. Naszym kompanem podczas letnich wypraw w nieznane może być głośnik bluetooth Woof3 marki Creative, umożliwiający odtwarzanie plików w formacie MP3/FLAC zarówno z karty microSD.

Creative Woof3

Głośnik możesz zabrać wszędzie. Mieści się w dłoni i ma kształt małego kubka. Niewielkie rozmiary to niewątpliwy atut tym bardziej, że posiada bardzo wysoką jakość dźwięku dzięki dużemu radiatorowi basowemu.

Sześć godzin odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu powoduje, że głośnik Woof3, daje Ci swobodę i wolność poruszania, gdzie tylko zapragniesz. Wyposażony jest również w mocny przetwornik o średnicy 45 mm.

  • Woof3 ma wszystkie najważniejsze cechy głośnika przenośnego.
  • Połączenie Bluetooth
  • Odtwarzacz plików w formacie MP3/FLAC z karty microSD
  • USB Audio
  • Złącze AUX-in
  • Głośnik i zestaw głośnomówiący

Woof3 to odtwarzacz MP3, który docenili szczególni użytkownicy smartfonów z systemem Android. Mogą oni przełożyć kartę ze swojego telefonu z nagraniami do Woof3 i swobodnie rozmawiać przez telefon słuchając muzyki. Pełni zatem funkcję czytnika kart microSD do przesyłania muzyki, filmów i danych osobistych z karty microSD na komputer. Głośnik współpracuje również ze złączem AUX-in.

Wygodną funkcją jest wbudowany mikrofon, który umożliwia inteligentne przełączanie głośnika Woof3 między połączeniem głosowym z telefony a odtwarzaniem muzyki, służy wtedy jako zestaw głośnomówiący, z którego może korzystać kilka osób jednocześnie.

Dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym, niebieskim oraz czerwonym.

Cena Woof3 wynosi: 139 PLN

Źródło: Creative

Wojtek Konopa, wyświetlono 2090 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum