Blog BazaTelefonów.pl
 

JBL C100SI - nowe słuchawki dokanałowe

Gadżety 2016-06-27 10:59

Nowe słuchawki JBL C100SI to doskonała jakość dźwięku w przystępnej cenie. To słuchawki, które brzmią świetnie, jak na JBL przystało, i na które każdy może sobie pozwolić!

Nowy model JBL C100SI to dynamiczne i ultralekkie słuchawki dokanałowe. Ich potężne przetworniki 9 mm zapewniają głęboki bas, który czuć w kościach i legendarną jakość dźwięku, z której słynie JBL. Są lekkie niczym piórko, gwarantując komfort noszenia przez cały dzień. Umieszczony na przewodzie mikrofon z uniwersalnym sterowaniem pozwala odbierać i obsługiwać połączenia z większości dostępnych na rynku smartfonów.

Sygnowana przez JBL jakość dźwięku to między innymi pierwszorzędny bas, który naprawdę czujesz. Lekka i wygodna konstrukcja pozwala korzystać ze słuchawek bez ograniczeń. Załączony komplet 3 nakładek gwarantuje wybór rozmiaru zapewniający największy komfort słuchania nawet podczas długich sesji. Jednoprzyciskowe sterowanie z mikrofonem to prostota obsługi i odbierania połączeń za pomocą jednego przycisku. Kompatybilne z większością urządzeń na rynku.

Słuchawki JBL C100SI dostępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. Ich cena to 41,99 zł.

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 2262 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum