Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa aktualizacja PND NAVITEL z funkcją playera audio i transmitera FM

Aplikacje, GPS 2016-06-27 14:45

NAVITEL Poland wprowadza do swoich urządzeń nawigacyjnych dostępnych już na rynku dwie nowe funkcjonalności. Teraz za sprawą aktualizacji użytkownicy nawigacji NAVITEL E500, E100, MS400, MS600 ,F150 , F300 i G550 będą mogli odtwarzać za ich pośrednictwem muzykę wprost z karty SD, a także za pomocą wyboru fali radiowej korzystać z funkcji transmitera FM.

 

- Wielokrotnie powtarzałem, że filozofia marki NAVITEL opiera się nie tylko na dostarczaniu precyzyjnych i zawsze aktualnych map, ale także na wartości dodanej w postaci różnorodnych funkcjonalności. Po oddaniu w ręce użytkowników serwisu pogodowego, komunikatora czy bazy stacjonarnych fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości przychodzi czas na wzbogacenie urządzeń PND sygnowanych naszym logo o funkcje multimedialne, a więc opcję playera audio oraz transmitera FM. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze urządzenia były perfekcyjne, dlatego zależy nam na stałym zwiększaniu ich funkcjonalności  - wyjaśnia Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

W jaki sposób rozszerzyć funkcjonalność nawigacji samochodowych NAVITEL? Każdy posiadacz urządzenia PND NAVITEL, bez względu na to jaki model zakupił, może pobrać wydaną właśnie aktualizację zaprojektowaną przez dział rozwoju kontentu. Upgrade spowoduje, iż w menu urządzenia pojawią się dwie nowe opcje - możliwość odtwarzania utworów muzycznych zgranych na kartę SD zaimplementowaną w nawigacji, a także funkcja transmitera FM, polegająca na tym, że po złapaniu fali radiowej z samochodowego odtwarzacza będzie można słuchać muzyki zgromadzonej na karcie SD za pośrednictwem samochodowych głośników. Aktualizacja dostępna będzie od 1 lipca.

Aktualizacja dotyczy modeli NAVITEL E500, E100, MS400, MS600 ,F150 , F300 i G550 kupionych na terenie Polski bez względu na to, w jakiej sieci dokonano zakupu.

Źródło: Navitel

 

Wojtek Konopa, wyświetlono 2209 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum