Blog BazaTelefonów.pl
 

Terminal Verifone e355 doceniony przez polskich i zagranicznych ekspertów.

Inne 2016-06-28 13:24

Terminal e355, jedno z najnowszych rozwiązań mPOS firmy Verifone, otrzymał dwie prestiżowe nagrody branżowe. W lutym, podczas berlińskich targów płatniczych MPE, firma uhonorowana została tytułem Merchant Payments Ecosystem w kategorii „mPOS”. Do tego wyróżnienia dołączył także eDukat, przyznany przez polskich ekspertów podczas IV. Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych.

Terminal Verifone e355

Verifone e355 to niezwykle praktyczne i poręczne rozwiązanie płatnicze, opracowane pod kątem długiej i intensywnej eksploatacji. mPOS współpracuje z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows oraz jest kompatybilny z różnymi generacjami tabletów i smartfonów. Korzysta ze znanej i popularnej w branży platformy evo, dzięki czemu na e355 można łatwo przenieść już istniejące aplikacje płatnicze. Oferuje wszechstronne opcje łączności: Bluetooth, łącze galwaniczne oraz Wi-Fi. Funkcjonalność urządzenia zwiększa opcjonalny czytnik kodów kreskowych. Dzięki wzmocnionej obudowie, odpornemu na zadrapania, kolorowemu wyświetlaczowi i pojemnej baterii, Verifone e355 idealnie sprawdzi się w wymagających środowiskach handlowych. Może być z powodzeniem wykorzystywany przez konsultantów w sklepach i sieciach handlowych, pozwalając na obsłużenie większej liczby klientów i przyjęcie znacznej liczby płatności w krótkim czasie. Nowy mPOS Verifone miał swoją polską premierę w styczniu br. i już zyskał uznanie zarówno zagranicznych, jak i polskich ekspertów. 18 lutego br. podczas tegorocznej edycji berlińskich targów płatniczych MPE, firma uhonorowana została prestiżową międzynarodową nagrodą Merchant Payments Ecosystem 2016 w kategorii „mPOS”. Komitet konkursu podkreślił tym samym wkład Verifone w rozwój systemów do obsługi płatności mobilnych dla przedsiębiorców.

Zalety terminala e355 doceniła także Kapituła konkursu eDukaty, przyznając Verifone tegoroczną nagrodę w kategorii „Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych”. Uroczyste wręczenie eDukatów dla produktów, technologii, firm oraz osobowości mających istotny wpływ na rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce, nastąpiło podczas wieczornej Gali IV. Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych w Hotelu Sheraton w Warszawie.

eDukat w kategorii „Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych” niezmiernie nas cieszy. Wiemy, że Verifone e355 to rozwiązanie, które ma wszystko, by podbić polski rynek: świetne parametry, wszechstronne opcje łączności, wytrzymałą konstrukcję, elegancki wygląd i przystępną cenę. Nagroda przyznana przez ekspertów pokazuje, że wie to także nasza branża – skomentował wyróżnienie Tomasz Wejcman, Country Manager w Verifone Sp. z o.o.

Więcej informacji na temat terminala Verifone e355 znajduje się na stronie www.verifone.pl.

Źródło: Verifone

Wojtek Konopa, wyświetlono 2430 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum