Blog BazaTelefonów.pl
 

Chlupnij wodą z JBL!

Gadżety, Inne 2016-07-04 13:45

Rozpoczęte chwilę temu wakacje sprzyjają aktywnemu i niebanalnemu spędzaniu wolnego czasu. Pomysłów na wakacyjne przygody jest wiele, a wśród nich może znaleźć się wzięcie udziału w konkursie „Chlupnij wodą z JBL!”.

W związku z tym, że na polskim rynku pojawiły się właśnie w pełni wodoodporne głośniki bezprzewodowe JBL Clip 2 oraz JBL Charge 3, marka przygotowała niebanalną serię konkursów „Chlupnij wodą z JBL!”. W różnych miejscach Polski w okresie wakacyjnym odbędą się konkursy, w których nagrodami będą właśnie wspomniane głośniki. Na czym polega zabawa? Po pierwsze trzeba wytropić, gdzie w najbliższym czasie pojawi się stoisko JBL z dmuchanym fotelem bądź leżakami i dostępem do wody. Następnie należy pojawić się na wydarzeniu, któremu towarzyszy marka JBL i w zaaranżowanym miejscu zrobić sobie zdjęcie bądź nakręcić film z głośnikiem JBL Clip 2 lub JBL Charge 3 w momencie, gdy ktoś oblewa nas wodą (głośniki do zdjęć wypożyczyć można na stoisku JBL). Taki film bądź zdjęcie należy umieścić na swoim Facebooku oraz na Facebooku Organizatora wydarzenia z odpowiednimi hashtagami i przesłać na wskazany adres mailowy. Spośród wszystkich zdjęć i filmów jury każdorazowo wybierze dwa najzabawniejsze i nagrodzi wodoodpornymi głośnikami.

Regulamin konkursu oraz zapowiedzi kolejnych lokalizacji konkursu szukać należy na stronie www.jbl.com.pl. Na pierwszy ogień idzie Pomorze i Śląsk. Już w piątek, 8 lipca, w ramach Karnawału Morskiego w Porcie Rybackim w Jastarni odbędzie się pierwsza plenerowa edycja konkursu. Organizatorzy zapraszają w godzinach od 17 do 22. Chwilę później, bo już od wtorku, 12 lipca, konkurs organizowany będzie przy szklanym korcie do squasha ustawionym przy centrum handlowym Silesia City Center. Tam stoisko JBL dostępne będzie aż do 24 lipca w godzinach od 10 do 19. Kolejne lokalizacje należy tropić na własną rękę na stronie internetowej www.jbl.com.pl.

Wakacje to dobry czas żeby zrobić coś szalonego, więc może warto chlupnąć wodą i dać sobie szansę na wygraną wodoodpornego głośnika JBL Clip 2 lub JBL Charge 3.

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 2235 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum