Blog BazaTelefonów.pl
 

Startuje aplikacja mobilna platformy Pozamiatane.pl

Aplikacje 2016-07-18 14:19

Pozamiatane.pl, serwis łączący klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami, wprowadził kolejne udogodnienie. Od początku lipca można korzystać z bezpłatnej aplikacji, dzięki której złożenie zamówienia jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Wizytę eksperta od sprzątania można zarezerwować z dowolnego miejsca, korzystając z urządzenia z systemem iOS lub Android.

Wśród najważniejszych funkcji aplikacji należy podkreślić szybkość działania. Wystarczy 60 sekund, aby z dowolnego miejsca złożyć zamówienie. Ze smartfonem w ręku łatwo dokonać rezerwacji sprzątania, określając przy tym wszystkie wymagania, takie jak preferowany dzień i godzinę oraz zakres usług, a na koniec wybierając konkretną osobę spośród proponowanych ekspertów.

Z wszystkich funkcjonalności można korzystać w ramach dobrze zaprojektowanej, intuicyjnej i jednolitej kolorystycznie szaty graficznej.

Celem jaki przyświeca nam od samego początku jest ułatwienie życia tym, którzy nie lubią, nie chcą lub nie mają czasu sprzątać w domu czy w biurze. Wygodę chcemy zapewnić już na etapie składania zamówienia, stąd anglojęzyczna wersja serwisu oraz wprowadzanie nowych funkcjonalności. Teraz przyszła pora na aplikację – komentuje Jakub Łączkowski, twórca platformy Pozamiatane.pl. Obecnie działamy w całej Warszawie, ale planujemy rozwój na kolejne miasta w Polsce. Aplikacja to kolejny element, który wesprze naszą ekspansję – dodaje.

Na Pozamiatane.pl oprócz standardowego sprzątania, można zamówić także mycie okien czy prasowanie, a jeśli tylko chcemy sprzątacz, podczas pracy może skorzystać z własnych, wyspecjalizowanych środków czystości.

Po zakończeniu usługi, można ocenić sprzątacza w kilku kategoriach, zarówno w formularzu na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Oceny są niezwykle ważne i stanowią pomoc dla kolejnych klientów, którzy szukają najwłaściwszej osoby.

Źródło: Pozamiatane.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2093 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum