Blog BazaTelefonów.pl
 

Innowacyjny gadżet iHippo już w sprzedaży

Gadżety, Telefony 2016-07-19 14:30

iHippo – pluszowy hipopotam ze smartfonem iHippophonem i aplikacją zadebiutował na rynku. Urządzenie pełni różnorodne funkcje: emituje kilka rodzajów szumu, służy jako niania elektroniczna, lokalizator GPS, komunikator oraz audioplayer.

iHippo oferuje niespotykany na rynku wybór funkcji w ramach jednego urządzenia. Wbudowana aplikacja pozwala m.in. monitorować sen dziecka, zdalnie sterować zabawką, odtwarzać ulubione bajki i piosenki, emitować kojący szum do snu, ustawiać powiadomienia, synchronizować zadania ze swoim smartfonem oraz przesyłać wiadomości głosowe do dziecka. Ważna jest także możliwość personalizacji. Hipopotam może zwracać się do dziecka po imieniu, mówić głosem rodzica oraz w pełni współpracuje z zewnętrznymi smartfonami, dzięki czemu rodzic ma pełną kontrolę nad zabawką, bez względu na zasięg.

Bogaty wybór szumów
iHippo oferuje aż siedem dźwięków do wyboru, są to: suszarka, podwodny dźwięk, pozytywka, biały szum, kołysanka, odkurzasz i szum morza. Dzięki dedykowanej aplikacji rodzic może ustawić dowolne brzmienie – także własne nagranie, które będzie emitowane, gdy hipopotam wykryje płacz dziecka.  iHippo wyróżnia się na tle podobnych urządzeń dodatkowymi możliwościami, posiada m.in. opcje:

  • "timer’a" – czasu, po jakim iHippo ma się wyłączyć
  • powolnego wyciszania po ustalonym czasie
  • zapętlenie danego dźwięku
  • włączanie i wyłączanie na odległość z telefonu rodzica
  • opcję wgrania własnego pliku z wybranym brzmieniem lub kołysanką
  • możliwość nagrania własnego głosu
  • głośnik 3 WATT, który gwarantuje bardzo dobra jakość dźwięku
  • ładowanie akumulatorem – brak uciążliwych baterii

Maskotka jest wykonana z materiałów, które posiadają certyfikat OEKO-TEX. Łapki hipopotama są wypełnione drobnym granulatem, co pobudza wyobraźnię dziecka i kształci jego zmysł dotyku.

Cena i dostępność
Pełny zestaw iHippo składa się z dwóch elementów: maskotki iHippo i smartfona iHippophone’a. Dzięki temu, w porównaniu do innych urządzeń na rynku iHippo jest rozwiązaniem niezwykle elastycznym. Hippophone można włożyć do innego pluszaka lub wykorzystać bezpośrednio – jako smartfon dla dziecka.

Koszt pełnego zestawu to 549,99 PLN. Zawiera on smartfon iHippophone z aplikacją, ładowarką, słuchawkami i zestawem kolorowych obudów, pluszową maskotkę z przystosowanym otworem na iHippophone oraz wszystkie funkcje iHippo.

Sprzedaż urządzenia prowadzona jest poprzez dedykowaną stronę www.sklep.ihippo.eu

Źródło: iHippo

Wojtek Konopa, wyświetlono 2192 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum