Blog BazaTelefonów.pl
 

Pomysłowe Prezenty - Aplikacja na androida

Aplikacje 2016-08-05 11:38

Pomysłowe.pl – Prezenty to darmowa aplikacja, która pomaga użytkownikowi w znalezieniu ciekawego i oryginalnego prezentu. Każdego roku przed Gwiazdką, Walentynkami i innymi okazjami wiele osób staje przed tym samym zagadnieniem – co kupić na prezent tym razem? Problem jest dość powszechnie znany i raczej każdy doświadczył podobnych dylematów. Oczywiście większość e-sklepów proponuje wybrane produkty z asortymentu jako upominki i zestawy prezentowe, ale siłą rzeczy ograniczają się one do wąskiej kategorii. Powstało również sporo tematycznych internetowych serwisów, które próbują pomóc oferując mniej lub bardziej oryginalne pomysły na prezent.

Jednak aplikacja Pomysłowe.pl - Prezenty to coś więcej niż tylko inspiracje czy ogólne pomysły na prezent. To propozycje specjalnie wyselekcjonowanych produktów dobranych do płci i wieku obdarowywanego oraz do okazji. Aplikacja proponuje interesujące lub po prostu ładne przedmioty oraz ciekawe usługi z kilkudziesięciu polskich sklepów internetowych. Użytkownik może oczywiście dokonać zakupu z poziomu aplikacji.

Największą zaletą aplikacji i również czymś co wyróżnia ją na tle podobnych produktów jest to, że proponowane pomysły na prezent są bardzo różnorodne - nie ograniczają się tylko do danej kategorii np. gadżetów lub produktów typu handmade. Skupiliśmy się przede wszystkim na jakości i wyjątkowości proponowanych pomysłów. W aplikacji można znaleźć ciekawe i popularne, chociaż nie koniecznie szeroko reklamowane, książki, filmy i płyty muzyczne. Produkty z zakresu rekreacji i aktywnego wypoczynku. Niebanalne przedmioty dekoracyjne i użytkowe. Atrakcyjne produkty i usługi z zakresu zdrowia i urody. Nieszablonowe prezenty w postaci np. lekcji szermierki czy nurkowania. Dzięki temu użytkownik otrzymuje jednocześnie i inspiracje i konkretne produkty lub usługi.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Użytkownik tworzy swój własny kalendarz wydarzeń i świąt. Propozycje prezentów możne posortować po cenie lub popularności. Możne też wybrać określoną kategorię produktów. Wszystko zależy do preferencji użytkownika i tego czy ma już jakieś założenia w stosunku do szukanego prezentu.

Pomysłowe.pl – Prezenty jest jeszcze bardzo młodą aplikacją, wciąż rozwijaną i udoskonalaną. Wkrótce można spodziewać się kolejnych wersji z nowymi, przydatnymi funkcjonalnościami.

Aplikacja dostępna jest w Google Play.

Źródło: Pomysłowe.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 1931 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum