Blog BazaTelefonów.pl
 

Dziel swój beat z T-Mobile na OFF Festival Katowice

Inne 2016-08-05 13:25

Już dzisiaj w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach rozpocznie się OFF Festival Katowice, jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie polskich festiwali. Tegoroczne święto fanów dobrych brzmień uświetni projekt Electronic Beats, w ramach którego na terenie festiwalu zagości specjalna scena. Dla uczestników festiwalu T-Mobile przygotował także dodatkowe atrakcje – w tym strefę chillout oraz punkty Wi-Fi.

 

Startuje OFF Festival Katowice – dziś na deskach sceny Electronic Beats zobaczymy światowego formatu gwiazdy muzyki elektronicznej. Wystąpi popularny DJ Koze, zielonogórskie trio Niemoc czy brytyjski duet Sleaford Mods. W sobotę dla katowickiej publiczności zagrają ikony muzyki elektronicznej, czyli GusGus czy Jaga Jazzist, świetnie łączący elektroniczne brzmienia z elementami rocka. W niedzielny wieczór festiwal dopełnią występy Pantha du Prince oraz islandzkiego duetu Kiasmos, prezentującego unikalną wizję minimal techno.

Jeszcze więcej beatu w strefie Electronic Beats
Na uczestników festiwalu czekają dodatkowe atrakcje, przygotowane przez T-Mobile. W strefie chillout Electronic Beats będzie można odpocząć na wygodnych pufach, podładować telefon i podzielić się wrażeniami z koncertu. Fani nowych technologii będą mogli odbyć podróż do wirtualnej rzeczywistości z goglami VR HTC Vive. Z kolei dobre chwile będzie można upamiętnić w fotobudce XXI wieku – czyli gifbudce, a wykonane GIF-y udostępnić od razu w mediach społecznościowych z hashtagiem #electronicbeats. To nie wszystko – po nocy pełnej muzycznych wrażeń T-Mobile zaprasza na wspólne śniadanie na polu namiotowym.

W strefie Electronic Beats w sobotę, 6 sierpnia odbędą się również dwa panele dyskusyjne. O godz. 15:00 zapraszamy na panel dotyczący historii muzyki klubowej – od Disco do Detroit techno, który poprowadzi DJ Bert (Radio Czwórka), czyli Norbert Bożym wraz z Igorem Fleiszerem – Dj iRobot (Last Robots). Z kolei o godz. 16:30 porozmawiamy na temat wytwórni niezależnych wraz z Jarkiem Szubrychtem (Gazeta Magnetofonowa), Grzegorzem Tyszkiewiczem (Bocian Records) oraz Robertem Przyszlakiem (THIN MAN Records).

T-Mobile zadba również, aby nikomu nie zabrakło internetu. Na terenie festiwalu w głównych strefach pojawią się specjalne punkty – totemy, które dostarczą uczestnikom bezpłatne WiFi.

Ci, którym nie uda się dotrzeć na tegoroczny OFF Festival Katowice, mogą skorzystać ze streamingu live w ramach którego transmitować będziemy na naszym facebookowym profilu występy największych gwiazd sceny Electronic Beats.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2105 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum