Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawet rok Internetu za darmo w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka za zarejestrowanie karty

Operatorzy 2016-08-09 11:39

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka mają powód do radości. Otrzymują w bonusie za rejestrację możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni. Do tego łatwe sposoby rejestracji karty SIM oraz w standardzie nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich w T-Mobile i Heyah.

Wraz z bonusem za rejestrację karty wprowadzonym 9 sierpnia br. przez T-Mobile wszystko się zmienia. Do tej pory pakiety za rejestrację karty były przyznawane najwyżej na 30 dni, a T-Mobile od razu zaoferował możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu nawet przez rok wszystkim klientom usług przedpłaconych w T-Mobile na kartę, Heyah i tuBiedronka. Nie ma znaczenia kiedy karta została zarejestrowana, bo w T-Mobile z bonusów mogą skorzystać wszyscy klienci. Podobnie, jak usługa nielitowanych rozmów i SMS-ów w sieci, która jest aktywowana automatycznie po dowolnym doładowaniu każdemu bez względu na staż.

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:

  • Nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni
  • Pakiet 10 GB danych na 30 dni nawet 12 razy w ciągu 1 roku

 Jak otrzymać bonus w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka?

NIEZAREJESTROWANY NUMER

  • Zarejestrować kartę SIM i poczekać na SMSa z zaproszeniem do programu bonusowego,
  • W ciągu 30 dni od otrzymania zaproszenia należy wysłać SMSa o treści TAK na bezpłatny numer 80575
  • Postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w SMSie

ZAREJESTROWANY NUMER

  • Przy zarejestrowanej już karcie SIM należy wysłać SMSa o treści TAK na bezpłatny numer 80575 najpóźniej do 8 września br.,
  • Postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną w SMSie

Zestaw bonusów: Nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 złotych w przypadku klientów T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10GB każdy zostaną przyznane po 11-stu doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.

Dla naszych klientów mamy kolejne ułatwienia. Numer można zarejestrować w każdym sklepie T-Mobile oraz w jednym z 1 800 kiosków Ruchu na terenie całego kraju – wystarczy zabrać ze sobą kartę SIM oraz dokument tożsamości. Prościej być nie mogło. A jednak! Jeśli masz już inny numer zarejestrowany w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka, nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy zadzwonić na specjalną bezpłatną infolinię +48 606 606 606, skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile lub dokonać rejestracji przez stronę www.zarejestruj-karte.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2102 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum