Blog BazaTelefonów.pl
 

Sound Blaster JAM - prosta muzyka w biegu

Gadżety 2016-08-11 09:02

Całe życie w biegu z muzyką w tle? tak możesz określić Twój przeciętny dzień świstaka? Bieganie do pracy, szybka poranna kawa, pędzenie na zakupy, sprzątanie, gotowani, ”fitnessowanie” itd. itp. Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku o każdej porze dnia i nocy. Jednych uspokaja a drugich nakręca do działania. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba brać ze sobą radia, nie musimy biegać w samotności. Rozwiązań mamy bardzo wiele to zależy czy chcemy podarować sobie odrobinę komfortu.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy marki CREATIVE- Sound Blaster JAM to strzał w 10!. Nie musisz martwić się o poplątane kable podczas treningu czy porannych zakupów. Możesz od teraz skupić się na swobodnym odtwarzaniu dźwięku wysokiej jakości w bardzo wygodny sposób. Słuchawki posiadają prosty w użyciu panel sterowania umożliwiający odebranie połączenia za pomocą jednego wciśnięcia przycisku na słuchawkach. W ten sposób możesz bardzo szybko rozpocząć rozmowę i za ponownym wciśnięciem, wrócić do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana.

Sound Blaster JAM posiada wsparcie systemów takich jak: Windows x86/x64 (Vista, 7, 8, 8.1, 10), Mac OS (od OS X 10.7.5 w górę), iOS (od 5.1.1 w górę), Android (od 2.3 w górę) Po podłączeniu przez USB będziesz miał dostęp do pakietu oprogramowania SBX Pro Studio, który umożliwia poprawę dźwięku w filmach, muzyce i grach.

Sound Blaster JaM wyposażony jest również w technologie Bluetooth 4.1 i NFC (Near Field Communication), umożliwiające łatwe parowanie i odtwarzanie. Zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku. Średni czas ładowania to ok. 2-3 godzin.

Cena zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster JAM wynosi 149 PLN

Źródło: Creative

Wojtek Konopa, wyświetlono 2107 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum