Blog BazaTelefonów.pl
 

Galeria Katowicka współorganizatorem pierwszego turnieju Pokemon GO w Polsce

Aplikacje 2016-08-17 08:07

Już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, Katowice zmienią się w wielką arenę rozgrywek Pokemon GO Challenge. Do miasta przyjadą tysiące fanów bijącej popularności gry, aby z najwyższego poziomu Galerii Katowickiej rozpocząć udział w turnieju i walkę o nagrody.

Weryfikacja uczestników rozpocznie się o 9.30, natomiast turniej rozpocznie się już o godz. 10.00 Wówczas, na antresoli Galerii Katowickiej, rywalizację rozpocznie 300 pierwszych graczy. Kolejne tury będą startować w 20-minutowych odstępach. Łącznie w turnieju może wziąć udział 900 graczy. Każdy uczestnik będzie mieć 3 godziny na zdobycie jak największego doświadczenia w aplikacji, dodatkowo uczestnicy będą zbierać specjalne pieczątki w wyznaczonych punktach miasta. Po zakończeniu turnieju, powstanie ranking graczy oraz lista nagrodzonych.

- Popularność Pokemon GO zaskoczyła chyba wszystkich. W sobotę zainaugurujemy w Polsce formułę turniejową, tworzącej się wielkiej społeczności fanów gry. Cieszę się, że Galeria Katowicka po części stanie się areną wspólnej zabawy tak wielu ludzi, zachęcając fanów gier do pewnego rodzaju aktywności ruchowej i odwiedzenia Katowic- mówi Dawid Prymas, Dyrektor Marketingu i PR Galerii Katowickiej.

Zwycięzca katowickiego Pokemon GO Challenge otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. Laureaci kolejnych miejsc otrzymają odpowiednio 500 i 300zł. Jako współorganizator turnieju, Galeria Katowicka przewidziała także nagrody dodatkowe dla laureatów dalszych miejsc. Otrzymają oni bony zakupowe o wartości 100zł do zrealizowania w centrum.

Projekt zostanie zrealizowany dzięki współpracy Galerii Katowickiej, Ogrodów Przedsiębiorczości, Urzędu Miasta Katowice oraz portalowi Pokemon-Go.pl.

Szczegółowe informacje na temat turnieju oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie http://pokemon-go-challenge.pl/

Źródło: Galeria Katowicka

Wojtek Konopa, wyświetlono 2006 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum