Blog BazaTelefonów.pl
 

Meizu Mix – pierwszy zegarek od Meizu

Gadżety 2016-08-22 11:19

Meizu oficjalnie zapowiedziało swój nowy produkt, zegarek Meizu Mix, niebędący typowym smartwatchem, lecz zegarkiem z funkcjami „smart”.

Meizu Mix

Wszystko wskazywało na to, że Meizu zaprezentuje swój zegarek razem z nowym telefonem 12 sierpnia, lecz nie stało się tak. Niecały tydzień po premierze Meizu M3E światło dzienne ujrzały zdjęcia promujące nowy produkt – Meizu Mix.

Specyfikacja
Zegarek ten nie będzie standardowym, inteligentnym zegarkiem, gdyż nie znajdziemy w nim żadnego wyświetlacza. Meizu postanowiło pójść w przeciwnym kierunku do innych producentów i stworzyło elegancki zegarek z kilkoma funkcjami smart oraz wytrzymałą baterią (270 mAh), która wystarczy na około 240 dni użytkowania.

Meizu Mix

W Meizu Mix znajdzie się silniczek wibracyjny oraz dioda LED informująca nas o przychodzących powiadomieniach dzięki łączności Bluetooth LE (należy mieć zainstalowaną dedykowaną aplikację Meizu), a także akcelerometr i żyroskop, dzięki którym będzie możliwość mierzenia aktywności fizycznej. Całość opakowana w 42mm kopertę z szafirowym szkłem i wodoodporną obudową (do 30 metrów głębokości).

Cena Meizu Mix
Zegarek będzie dostępny w trzech wariantach cenowych (bez podatku), uzależnionych od koloru i bransolety:

  • Dżinsowa bransoleta – ~600 zł
  • Skórzana bransoleta – ~780 zł
  • Stalowa bransoleta – ~900 zł

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zegarek do sprzedaży w Chinach trafi w październiku bieżącego roku.

Źródło: Meizupolska.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2118 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum