Blog BazaTelefonów.pl
 

Honor 8 w przedsprzedaży z gwarancją VIP

Telefony 2016-08-23 13:59

Designerski Honor 8 pojawił się  w przedsprzedaży online w sklepach sieci Media Markt i Saturn. Dodatkowo smartfon został objęty wyjątkową gwarancją VIP, w ramach której klienci otrzymują bezpłatną wymianę wyświetlacza przez 3 miesiące, oraz serwis door - to - door. Ten nowoczesny, elegancki smartfon ma nie tylko bardzo dobrą specyfikację, ale też bardzo atrakcyjną cenę.

Honor 8

Nowy flagowiec od Huawei, Honor 8 jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepach online sieci Media Markt i Saturn w sugerowanej cenie detalicznej 1999 PLN. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Honora 8 przez stronę www.saturn.pl  lub  www.mediamarkt.pl będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej przez producenta: 3-miesięcznej gwarancji na bezpłatną wymianę wyświetlacza oraz serwis door - to - door. Promocja trwa do 1 września 2016 r.

Honor 8 to najnowszy smartfon w portfolio marki. Urządzenie wyróżnia się na rynku wyjątkowym designem. Jego obudowa jest stworzona z 15 warstwowej tafli hartowanego szkła, która efektownie odbija refleksy świetlne. Honor 8 to również zupełnie nowa jakość w fotografii mobilnej. Urządzenie zostało wyposażone w dwa obiektywy (12 MPx), dzięki którym zdjęcia są pełne detali oraz nasyconych barw. Innowacyjna przysłona, pozwala uzyskać efekt wyostrzenia każdego szczegółu, nawet już po zrobieniu zdjęcia. Dodatkowo Honor 8 oferuje profesjonalny tryb fotograficzny, funkcję malowania światłem i doskonałej jakości aparat przedni (8MPx) dla najlepszych selfie.
Honor 8 pracuje na innowacyjnym i wydajnym procesorze Kirin 950. Smartfon został dodatkowo wyposażony w udoskonalony czytnik linii papilarnych, a także aktywny dual SIM.

Źródło: Honor

Wojtek Konopa, wyświetlono 1897 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum