Blog BazaTelefonów.pl
 

Wielkie łapanie Pokemonów w Galerii Morena

Aplikacje, Inne 2016-08-25 08:38

Już w najbliższą sobotę - 27 sierpnia - w godzinach 13:00-18:00 w Galerii Morena w Gdańsku odbędzie się Festiwal Gier i Zabaw. Przez cały dzień dzieci będą mogły uczestniczyć w animacjach i konkurencjach na symulatorach 7D i 5D oraz rywalizować o nagrody, między innymi iPhone’a 6S. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazło się także wielkie polowanie na Pokemony ukryte w Galerii za pośrednictwem aplikacji Pokemon GO.

Pokemon GO to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych w historii, a w tym momencie dziennie gra w nią około 30 milionów osób na całym świecie. Gracze wcielają się w niej w trenerów i, przemierzając ulice swojego miasta, poszukują kolejnych wirtualnych stworków. Już w sobotę, 27 sierpnia, podczas Festiwalu Gier i Zabaw, zostanie przeprowadzony konkurs „Znajdź Pokemony w Galerii Morena”. Jego uczestnicy będą musieli odszukać, za pomocą aplikacji Pokemon GO, jak największą liczbę Pokemonów rozmieszczonych na terenie Galerii, w jak najkrótszym czasie. Na trzech najlepszych poszukiwaczy Pokemonów czekają gadżety oraz wyprawki szkolne.

Ponadto, dla wszystkich dzieci – tych starszych i młodszych – zostały przygotowane stanowiska symulatorów 7D, które dają możliwość wejścia w niesamowity wirtualny świat. Specjalnie skonstruowane okulary pozwolą przenieść się uczestnikom zabawy w jedną z dwunastu wybranych rzeczywistości. Efekty wiatru, drgań i inne odczucia, będą towarzyszyły wszystkim, którzy zdecydują się na wejście do wirtualnego świata.

Strefę gier uzupełnią symulatory 5D, na których wszyscy uczestnicy będą mogli brać udział w wyścigach i licznych podróżach przez kontynenty i fantastyczne światy.  Dzieci i dorośli staną się uczestnikami wirtualnych rzeczywistości i ich bohaterami. Dodatkowo na symulatorze 5D zostanie przeprowadzony konkurs dla dzieci pt. Kosmiczny Wyścig, w którym na zwycięzcę czeka nagroda - telefon iPhone 6S.

Organizatorzy zaplanowali również liczne eksperymenty i pokazy naukowe. Dzieci nauczą się tworzenia hologramów, będą uczestniczyły w doświadczeniach naukowych i staną się małymi konstruktorami. Wszystkie atrakcje zaplanowane dla gości są bezpłatne.

Szczegółowy informacje o atrakcjach i wydarzeniach w Galerii Morena będą dostępne na bieżąco na jej fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/galeriamorenagdansk/, oraz stronie www: http://galeriamorena.pl/.

W wyniku zakończonej w maju rozbudowy Galeria Morena zyskała ponad 13 000 m2 powierzchni najmu i obecnie to ponad 33 000 m2, mieszczące niemal 80 sklepów. Oprócz większej powierzchni handlowo-rozrywkowej, galeria oferuje również wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak specjalne interaktywne strefy rozrywki i bezpłatne wi-fi. Częścią inwestycji była również rozbudowa hipermarketu Carrefour.

Źródło: Carrefour

Wojtek Konopa, wyświetlono 1799 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum