Blog BazaTelefonów.pl
 

MSI stawia na polskie gogle VR

Gadżety, Technologie 2016-08-30 10:59

Nowe gogle do wirtualnej rzeczywistości od DreamzVR ufundowane dzięki kampanii crowdfundingowej na Wspieram.to.  W projekt uwierzyła marka MSI, wspierając akcję kwotą 25 000 zł. Globalny lider w świecie gamingu został tym samym mecenasem polskiego projektu z branży virtual reality.

DreamzVR

Najlepsze polskie gogle mobile VR ufundowane na Wspieram.to!
26.08 został ufundowany projekt najlepszych polskich gogli do mobile VR. Po 28 dniach podstawowy cel 30.000 zł przekroczyła zbiórka w portalu wspieram.to

W polski projekt DreamzVR uwierzył globalny lider na rynku gamignowym - MSI. Dzięki wsparciu w wysokości 25.000 zł udało się ufundować nową wersję gogli Dreamz. Pomimo ogromnej konkurencji, MSI wybrało właśnie Dreamz.

DreamzVR

Czym jest Mobile VR?
Znane są zapewne państwu rozwiązania "Big VR" - Oculus Rift czy HTC Vive. Są to drogie i duże headsety podłączane kablami do komputera w celu zapewnienia rozrywki Virtual Reality. Okulary Mobile VR to segment nieco bardziej przystępny dla klienta - zazwyczaj są to okulary z miejscem na smartfon z odpowiednio dużym wyświetlaczem. W ten sposób otrzymujemy mobilne gogle VR, z których można korzystać zarówno w podróży jak i przy komputerze. I to wszystko za ułamek kwoty dużych sprzętów.

Dlaczego DreamzVR?
Nasz produkt wyróżnia wysokiej klasy układ optyczny, spotykany tylko w goglach stacjonarnych typu HTC Vive. Ponadto do zestawu dodajemy oprogramowanie, które bezprzewodowo wyświetla gry PC na ekranie smartphona w trybie VR.

Co dalej?
Produkt zostanie rozesłany do wspierających już we Wrześniu (Każdy, kto wsparł projekt odpowiednią kwotą może zaprojektować własny nadruk na goglach). Zbiórka jednak trwa dalej - kolejny cel został wyznaczony na 45 tys. zł. Środki będą przeznaczone na rozwój oprogramowania pozwalającego na granie w dowolne gry na PC w goglach VR.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: Dreamzvr.com

Wojtek Konopa, wyświetlono 1933 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum