Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei P9 lite w zestawie z Color Band A1

Inne, Telefony 2016-09-01 13:30

Po wakacjach startuje gorący okres Back to School, aby dopasować się do pełnego obowiązków i różnorodnych hobby millenialsów, Huawei wprowadził promocyjny set Huawei P9 lite z opaską Color Band A1.

Dobrana para
Opaska Color Band A1 połąłczona z Huawei P9 lite powiadamia o przychodzacych połączeniach i wiadomościach delikatnymi wibracjami i migającym światłem. Żaden sms ani informacja z portali społecznościowych nikomu nie umknie, nawet jeśli smartfon jest schowany w plecaku. Opaska ma też funkcję alarmu, więc o spóźnieniu w pierwsze dni po wakacjach nie ma mowy! Stylowa opaska A1 pasuje do pięknego designu, z którego słynie P9 lite. Ma lekką, smukłą obudowę pokrytą delikatnym wzorkiem.
 
Aktywny Back to School
Color Band A1 razem z P9 lite sprawdzi się podczas sportowych wyzwań. Bez błędu rozpoznaje aktywność fizyczną i zbiera odpowiednie dane, w zależności od tego, czy chodzimy, biegamy, czy spacerujemy. Mierzy też spalane kalorie, a wszystkie zebrane informacje wyświetlane są na ekranie smartfona. A1 pozwala też na monitoring promieniowania UV, aby zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Opaska jest też odporna na brud i kurz, więc warunki atmosferyczne nie ograniczają nas podczas treningu.

P9 lite
Młodzi ludzie potrzebują smartfona, który nadąży za rytmem ich życia. Huawei P9 lite z pewnością sprosta tym wymaganiom. Smartfon został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor i baterię o pojemności 3000 mAh, umożliwiający swobodne korzystanie z telefonu nawet przez dwa dni bez ładowania. Dodatkowo system oszczędzania energii pomaga wycisnąć jeszcze kilka godzin ekstra, poprzez wyłączenie nieużywanych w danej chwili funkcji i aplikacji w smartfonie. Huawei P9 to stylowy smartfon z 5,2 calowym wyświetlaczem i ekranem FHD. Główny aparat P9 lite  jest uzbrojony w 13 MP oraz szereg funkcji, m.in. tryb profesjonalny i slow-motion. Dodatkowo druga, przednia kamera to 8MP, doskonała optyka i ciekawe filtry do idealnych selfie. Podłączona do smartfona opaska A1 może pełnić funkcję samowyzwalacza zdjęc. P9 lite obsługuje dwie karty SIM, jest też wyposażony w czytnik linii papilarnych. 

Idalne połączenie
Promocja trwa od 1 września do 16 października 2016 roku lub do wyczerpania zapasów. Piękny i wydajny smartfon oraz opaska pełna sportowych funkcji to idealne połączenie. Zestaw: P9 lite z opaską Color Band A1 dostępny jest w cenie samego smartfona - 1299 zł. Można go znaleźć w 987 sklepach na terenie całej Polski. Mapa punktów sprzedaży i więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://huaweibundle.com/pl/

Dodatkowo od połowy września przy zakupach produktów Huawei powyżej 1299 PLN w wybranych punktach, opaskę Huawei Band A1 otrzymuje się w prezencie.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 2204 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum