Blog BazaTelefonów.pl
 

Alcatel prezentuje serię MOVE. Nowe urządzenia ubieralne dla aktywnych.

Gadżety 2016-09-02 11:34

TCL Commmunication z dumą prezentuje Alcatel MOVE – serię intuicyjnych urządzeń ubieralnych i lifestylowych. Nowa rodzina produktowa składa się z MOVEBAND, MOVETIME WiFi Watch, MOVETRACK oraz MOVE Track&Talk. Każde z tych urządzeń ma inne funkcje, kolory i style, ale wszystkie łączy jedno: zaprojektowano je dla ludzi aktywnych, którzy chcą ułatwiać sobie życie.

 

Biorąc pod uwagę prognozy mówiące, że w 2016 roku europejski rynek urządzeń ubieralnych urośnie o conajmniej 70% , jest idealny moment na wprowadzenie nowych, ekscytujących produktów rodziny MOVE.

Gotowi, Do biegu, Start!
MOVEBAND to pierwsza opaska sportowa w portfolio firmy. Korzystając z dedykowanej aplikacji, użytkownicy mogą zapisywać codzienne aktywności (przebyty dystans, tempo, czas, spalone kalorie itp.), a także monitorować sen.

Smartfon nie jest pod ręką? MOVEBAND zadba aby użytkownik wiedział o nowych powiadomieniach, czy przychodzącym połączeniu.

MOVEBAND to atrakcyjny design w modnych kolorach. Ładuje się w mniej niż dwie godziny. Sprzedawany będzie w zestawach ze smartfonami Alcatel.

Sprytny towarzysz
MOVETIME WiFi Watch to naręczny towarzysz w codziennych wyzwaniach. MOVETIME WiFi Watch umożliwia użytkownikowi wykonywać i odbierać połączenia wprost z nadgarstka. Dysktretne sprawdzenie powiadomienia na spotkaniu? Żaden problem! Zegarek MOVETIME pozwala na czytanie emaili, SMS-ów oraz wyświetla notyfikacje z aplikacji.

MOVETIME WiFi Watch monitoruje aktywności – ilość kroków, spalonych kalorii, dystans, czas, ilość spożytej wody i kofeiny, a także pracę serca. Dzięki dedykowanej aplikacji, użytkownicy mogą śledzić własne postępy.

Obsługa bez użycia drugiej ręki! MOVETIME WiFi Watch obsługuje się za pomocą gestów –dotknięcie ekranu aby włączyć lub zatrzymać muzykę, obrót nadgarstkiem aby przeskoczyć do następnej piosenki lub aktywować kamerę.

MOVETIME WiFi Watch dostępny jest w wersjach kolorystycznych: srebrnej, ciemnoszarej i złotej.

Namierzaj to, co ważne
By oszczędzić nieprzyjemnych sytuacji, jak zagubiony bagaż, Alcatel stworzył MOVETRACK – niewielki tracker GPS. Jego masa to zaledwie 33 gramy, dzięki czemu łatwo zawiesić go na bagażu, a nawet jako brelok przy kluczach. Unikatowy design pozwala zamontować go na obroży domowego pupila.

MOVETRACK pozwala na działanie na jednym ładowaniu do 4 dni w trybie standby.

Korzystając z dodatkowej aplikacji Virtual Fence, użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia, kiedy urządzenie opuści lub wejdzie do wyznaczonej wcześniej strefy. Istnieje również możliwość sprawdzenia przebytej drogi.

Alcatel MOVETRACK pomaga pilnować na odległość tego, co wartościowe. Można zapomnieć o nieprzyjemnych sytuacjach ze zgubionym bagażem, zawieruszonymi przedmiotami, czy zwierzakami–uciekinierami.

Nadążaj za swoim dzieckiem
Łączymy rodziców z ich dziećmi – wystarczy połączyć smartfony z MOVE Track&Talk. Rodzice na kilka sposobów mogą sprawdzić, co dzieje się z ich pociechą – wykonując połączenie głosowe, wysyłając wiadomość głosową oraz namierzając lokalizację urządzenia – wszystko za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

Ultra-intuicyjny MOVE Track&Talk może przechowywać pięć numerów telefonicznych przypisanych do szybkiego wybierania, a także 10 dodatkowych na wszelki wypadek. Pociecha zniknęła z oczu? MOVE Track&Talk jest wyposażony w połączenie GPS, GSM i WiFi, dzięki kórym rodzic zlokalizuje dziecko w mniej niż 90 sekund, niezależnie, czy jest na zewnątrz, czy w budynku.

MOVE Track&Talk jest lekki i wygodny w noszeniu. Jego bateria pozwala na nawet cztery dni pracy.

Seria MOVE dostępna będzie na koniec września.

Źródło: Alcatel

Wojtek Konopa, wyświetlono 2075 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum