Blog BazaTelefonów.pl
 

Plantronics BackBeat 100

Gadżety 2016-09-02 12:41

Plantronics zaprezentował pierwsze hybrydowe, bezprzewodowe, zakładane na szyję słuchawki BackBeat 100 z wielokrotnie nagradzanej rodziny produktów BackBeat stereo. Dzięki ultralekkiej konstrukcji są łatwe do noszenia przez cały dzień. BackBeat 100 zapewniają czysty dźwięk w pełnym zakresie z solidnym basem przydatnym do słuchania muzyki i oglądania filmów w podróży. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, a rozmowy z przyjaciółmi, rodziną czy w pracy obsługiwane są bezdotykowo jednym przyciskiem.

Plantronics BackBeat 100

Ważące mniej niż 30 gramów słuchawki BackBeat 100 są uniwersalne przez cały dzień. Posiadają elastyczną konstrukcję, która dopasowuje się do wielkości i kształtu szyi użytkownika. Dzięki zastosowaniu wkładek magnetycznych plątanina kabli to już przeszłość.

Dodatkowe właściwości BackBeat 100:

  • Możliwość słuchania muzyki i prowadzenia rozmów do 8 godzin bez konieczności ładowania
  • Intuicyjne sterowanie za pomocą prostego interfejsu z trzema przyciskami do obsługi muzyki i połączeń
  • Pełen zakres dźwięków z solidnym profilem basów
  • Wbudowany mikrofon z redukcją echa, funkcją cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP) i krystalicznie czystym trybem HD Voice do wykonywania połączeń w dowolnym momencie
  • Alarmy wibracyjne dyskretnie powiadomią użytkownika o przychodzących połączeniach

Wielokrotnie nagradzana rodzina BackBeat:
BackBeat 100 to najnowszy członek rodziny BackBeat z serii produktów Wireless Stereo marki Plantronics. Inne modele BackBeat oparte na bezprzewodowej technologii Bluetooth to BackBeat FIT, odporne na pot i wilgoć słuchawki zaprojektowane dla osób uprawiających sport, dopasowujące się do użytkownika niezależnie od poziomu aktywności. Z kolei BackBeat GO 3 to bezprzewodowe, douszne słuchawki stereo zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić niezwykłą jakość dźwięku. Zachwycające bezprzewodowe słuchawki nauszne BackBeat SENSE pracują w oparciu o technologię inteligentnych sensorów. BackBeat PRO to słuchawki bezprzewodowe oferujące aktywną redukcję szumów oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora aż do 24 godzin.

Ceny i dostępność
Słuchawki BackBeat 100 będą dostępne od października 2016. Sugerowana cena producenta  to 349 PLN.

Źródło: Plactronics

Wojtek Konopa, wyświetlono 2304 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum