Blog BazaTelefonów.pl
 

Konftel Unite - łatwa konferencja w trybie mobilnym

Aplikacje, Inne 2016-09-07 12:37

Wyobraź sobie prowadzenie samochodu i konieczność wprowadzenia 13 – cyfrowego kodu, aby przyłączyć się do trwającej konferencji telefonicznej. Jest to nie tylko sytuacja stresująca, ale wręcz niebezpieczna! Ten artykuł pokazuje, że bezpłatna aplikacja mobilna Konftel Unite czyni współpracę w trybie mobilnym łatwą i bezpieczną.

​Typowy dzień dla wielu z nas składa się z następujących po sobie rozmów telefonicznych i spotkań. Bez względu na to gdzie jesteś, musisz dołączyć do rozmowy na czas, choć wyszukiwanie numeru w kalendarzu czy notatniku, zapamiętywanie numerów telefonów i długich haseł jest niezwykle uciążliwe. To sytuacja, której doświadczamy wszędzie, zwłaszcza gdy jesteśmy w podróży lub pracujemy zdalnie. Jeśli dotyczy to także Ciebie wiedz, że Konftel właśnie stworzył darmową i bardzo wygodną aplikację mobilną.

Magia jednego przycisku
​Konftel Unite ułatwia pracę poprzez wybranie numeru telefonu i hasła za Ciebie. Wszystko co musisz zrobić, aby dołączyć do spotkania na odległość, to nacisnąć przycisk. To tzw. ‘One Touch Conferencing’. Nie ważne jakiego rodzaju usługi i narzędzia konferencyjne preferujesz, ponieważ wszystkie są tak samo łatwe w użyciu dzięki inteligencji aplikacji Konftel Unite. Przycisk "Dołącz przez telefon" łączy użytkownika z mostkiem konferencyjnym, a klawisz "Dołącz do Scopia" przekieruje Cię do konferencji online w taki sam sposób jak aplikacja Google Hangout.

Pełny obraz
​Aplikacja, dostępna zarówno w App Store dla urządzeń iOS jak i w Google Play na Androida, może wyświetlać wydarzenia z wielu kalendarzy. Wystarczy wybrać kalendarze, które chcesz połączyć z Konftel Unite. Aplikacja zorganizuje Twój dzień wyświetlając na telefonie wydarzenia, spotkania i rozmowy. Program wyśle Ci przyjazne przypomnienie przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Możesz także zaplanować dzień z poziomu aplikacji.

Łatwość pobierania i udostępniani
​Bardzo przydatna funkcja to notatki w obrębie aplikacji. Konftel Unite pozwala wygodnie zrobić notatki ręczne lub  głosowe w trakcie rozmowy lub spotkania. Kiedy spotkanie się skończy, wybierz zaproszonych, którym chcesz udostępnić swoje notatki, a Konftel Unite prześle im kopię.

Lepszy dźwięk konferencji
Z pomocą Konftel Unite Twój smartfon lub tablet z pewnością będzie doskonałym urządzeniem do zarządzania spotkaniami. Nie zapewniają one jednak takiej jakości dźwięku, jakiej potrzebujesz. Umieszczenie smartphone’a w trybie głośnomówiącym na stole nie jest dobrym rozwiązaniem. Zarówno Ty, jak i Twoi koledzy, a także osoby po drugiej stronie linii docenią jakość połączenia i wyrazistość mowy, jeśli użyjesz urządzenie dedykowane do rozmów konferencyjnych. Podłącz swój smartphone przez Bluetooth do przystawki konferencyjnej Konftel 55Wx lub osobistego Konftel EGO. Dołącz do konferencji zaplanowanej przez Konftel Unite, a zestaw głośnomówiący zadba o optymalny dźwięk – zapewniony przez OmniSound®, opatentowaną technologię audio Konftel.

Źródło: Konftel

Wojtek Konopa, wyświetlono 1934 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum