Blog BazaTelefonów.pl
 

Potwierdziło się - iPhone 7 tylko ze złączem Lightning

Gadżety, Telefony 2016-09-08 10:28

Wczoraj (środa, 7 września 2016 roku) swoją oficjalną premierę miał iPhone 7. Potwierdziły się wcześniejsze pogłoski, że rolę jacka audio ma przejąć złącze Lightning. Oznacza to, że do słuchania muzyki potrzebne będą użytkownikowi słuchawki z wtykiem Lightning.

Na wczorajszej prezentacji nowego iPhone’a 7 potwierdziły się wcześniejsze pogłoski, że telefon ten nie będzie wyposażony w wejście jack audio. Tę rolę przejmuje złącze Lightning. Dlaczego tylko złącze Lightning? Zwrócono uwagę, że na samym początku złącze to zostało zaprojektowane jako cyfrowe złącze audio. Aktualnie służy ono do ładowania telefonu, przesyłania treści muzycznych, może być źródłem mocy, a także można za jego pośrednictwem sterować muzyką. Aktualnie na świecie jest ponad 900 milionów urządzeń wyposażonych w złącze Lightning. Tutaj jako transparentny przykład przywołane zostały słuchawki JBL Reflect Aware!

Czym charakteryzują się te znakomite słuchawki? JBL Reflect Aware to pierwsze aktywnie tłumiące hałas słuchawki sportowe wyposażone w złącze Lightning. Są odporne na pot, umożliwiają regulację poziomu hałasu z otoczenia, a do tego brzmią doskonale, gdyż firma JBL od 70 lat opracowuje urządzenia w technologii naturalnie brzmiącego dźwięku na miarę kina czy profesjonalnego studia nagraniowego.

Oczywiście nie każdy jest aktywnym sportowcem, ale dobra wiadomość jest taka, że słuchawki doskonale sprawdzą się również w zwykłym, codziennym użytkowaniu. Ich sportowy charakter jest po prostu dodatkowym atutem! Natomiast aktywne tłumienie zakłóceń może sprawdzić się na przykład w czasie podróży samolotem czy pociągiem, kiedy chcemy się odizolować od otoczenia.

JBL Reflect Aware to pierwsze słuchawki sportowe z funkcją tłumienia zakłóceń oraz technologią adaptacyjnej kontroli dźwięków. Oferują najlepszą w swojej klasie funkcję tłumienia zakłóceń oraz możliwość regulacji poziomu słyszalności dźwięków z otoczenia podczas treningów. Zależnie od preferencji oraz warunków treningu można zachować odpowiednią świadomość otoczenia. Równocześnie odfiltrowując wszelkie zakłócenia można skupić się wyłącznie na treningu. Nowe słuchawki sportowe JBL Reflect Aware oferują najlepsze w swojej klasie tłumienie zakłóceń przy zachowaniu świadomości dźwięków dochodzących z otoczenia. Dedykowane są do pracy z urządzeniami marki Apple.

Również budowa słuchawek JBL Reflect Aware jest unikalna - odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach i zapewnia wysoką ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu bez względu na intensywność ćwiczeń. Są odporne na pot, przewody się nie plączą, a słuchawki nie wymagają baterii do działania, ponieważ złącze Lightning dostarcza zasilanie oraz cyfrowy dźwięk bezpośrednio z urządzenia Apple.

Dzięki słuchawkom JBL Reflect Aware można w czasie treningu pozostać czujnym w czasie ćwiczeń lub odfiltrować zakłócenia i skoncentrować się na treningu. Wszystko zgodnie z własnymi potrzebami. Równocześnie są one odpowiedzią rynku na zapotrzebowanie, które pojawia się wraz z nową generacją iPhone’ów 7.

Pełną prezentację nowego iPhone’a 7 znaleźć można tutaj: http://www.apple.com/apple-events/september-2016/

Specyfikacja techniczna

  • Dynamiczne przetworniki 14,8 mm
  • Pasmo przenoszenia 10 Hz - 22 kHz
  • Złącze Lightning

Cena: 749 zł

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 2044 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum