Blog BazaTelefonów.pl
 

Smartfon + inteligentna opaska = zestaw „must have”

Gadżety 2016-09-20 15:38

Dla osób, które są z trendami technologicznymi na bieżąco, sam smartfon to za mało. Idealnym dodatkiem do dobrego sprzętu jest inteligentna opaska. Huawei Color Band A1 to gadżet, który pasuje do każdej stylizacji oraz wysyła jasny komunikat, że jej właściciel zna najnowsze trendy i dba o siebie. Color Band połączona ze smartfonem dyskretnie powiadomi o przychodzących połączeniach i wiadomościach delikatnymi wibracjami oraz migającą diodą. A1 monitoruje też aktywność fizyczną, zapisze każdy trening, przebyty dystans i liczbę spalonych kalorii. Do połowy października inteligentną Color Band A1 można otrzymać przy zakupie Huawei P9lite.

Huawei Color Band A1

Elegancja i funkcjonalność przede wszystkim
By w pełni korzystać z funkcji urządzenia musimy zainstalować na naszym smartfonie aplikację „Color Band A1”. Jest ona całkowicie darmowa i dostępna na systemy IOS oraz Android. Przy pierwszym użyciu musimy jeszcze skonfigurować urządzenie. Jednak nie trwa to dłużej niż minutę – podajemy m.in.: swój wiek, wagę oraz wzrost i gotowe. Korzystanie ze stylowej opaski Huawei Color Band A1 jest wyjątkowo intuicyjne. Urządzenie jest bardzo wydajne – jedno ładowanie Color Band A1 starczy nawet na 28 dni korzystania z opaski.

Podczas spotkania, na wykładzie czy w trakcie ożywionej rozmowy ze znajomymi, Huawei Color Band delikatnymi wibracjami i migającą diodą dyskretnie powiadomi, że ktoś próbuje się do nas dodzwonić lub wysłał SMS-a. Bardzo ciekawą funkcją jest też monitoring promieniowania UV. Podczas wakacji na plaży czy przy okazji treningu w pełnym słońcu opaska zawiadomi nas kiedy jesteśmy za długo wystawieni na szkodliwe działanie promieniowania UV. Urządzenie przystosowane jest również do korzystania w różnych, niekoniecznie sprzyjających warunkach. Podczas deszczu czy na plaży, nie musimy się o nic martwić,  bo sprzęt jest odporny na zachlapania, brud, kurz i piasek.

Huawei Color Band A1

Opaska posiada również funkcję budzika, który bardzo dyskretnie, poprzez wibracje, wybudzi nas ze snu. Wibracje przydadzą się również wtedy gdy nie będziemy pamiętać gdzie odłożyliśmy opaskę. Z poziomu sparowanego z nią smartfona zdalnie uruchomimy funkcję odnalezienia zguby.

Dbaj o siebie
Bardzo ciekawą funkcją opaski jest pomiar kroków oraz dystansu. Aplikacja automatycznie przeliczy przebyty dystans na ilość spalonych kalorii i sama oceni czy w danej chwili idziemy, biegniemy lub jeździmy na rowerze. Opaska ma swoje zastosowanie także w nocy – bada jakość naszego snu. Od teraz możesz więc monitorować swój organizm przez całą dobę. Aplikacja w graficzny sposób ukaże wszystko co zarejestruje na ekranie smartfona. Dzięki temu historie naszych treningów, snu i innych aktywności mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki.
 
Para idealna
Color Band A1 to designerska, minimalistyczna opaska i świetne rozwiązanie dla osób, które chcą być zawsze na bieżąco. Do połowy października można kupić opaskę Color Band A1 razem ze smartfonem Huawei P9 lite w wyjątkowej cenie 1299 PLN. Zestaw jest dostępny w prawie 1000 sklepach na terenie całej Polski. Mapa punktów sprzedaży oraz więcej szczegółów na temat promocji dostępnych jest na stronie: https://huaweibundle.com/pl/

Huawei Color Band A1

Dodatkowo, od połowy września, przy zakupach produktów Huawei powyżej 1299 PLN w wybranych punktach, opaskę Huawei Band A1 otrzymamy w prezencie.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 1842 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum