Blog BazaTelefonów.pl
 

Licencja NAVITEL przy zakupie smartfona w MyCenter

Inne 2016-10-17 12:34

NAVITEL Poland zapowiada kolejną akcję promocyjną, tym razem organizowaną we współpracy z siecią sklepów MyCenter, która posiada aż 271 placówek w całym kraju. Każdy, kto zakupi dowolnej marki smartfona w sklepie MyCenter otrzyma półroczną licencję na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator.

- Akcja promocyjna z siecią MyCenter to kolejny przykład na to, że umiejętnie przygotowany plan marketingowy jest zawsze korzystny dla klienta końcowego. Dla wszystkich, którzy planują zakup smartfona czeka miła niespodzianka. Nie jest też ważna marka, na którą zdecyduje się klient. Każdy, kto dokona zakupu smartfona w sklepie z logo MyCenter otrzyma półroczną licencję NAVITEL na mapę Polski. Oznacza to, że jego smartfon zyska funkcję nawigowania ze wszystkimi dobrodziejstwami aplikacji Navitel Navigator, a więc aktualizacje, bazy fotoradarów, pomiarowych odcinków prędkości, punktów POI oraz szereg przydatnych dodatków - integrację z serwisem pogodowym na trasie przejazdu, asystenta pasa ruchu, widok budynków 3D i wiele innych - wylicza Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Aplikacja Navitel Navigator jest cenionym programem nawigacyjnym otrzymującym wyróżnienia i rekomendacje wielu redakcji branżowych i motoryzacyjnych. Działa w trybie online oraz offline, a mapy w niej wyświetlane aktualizowane są 4 razy w roku. Funkcjonalność samej aplikacji też jest rozwijana, również w warstwie lektorskiej. Ostatnio do bazy dostępnych wokali dodano głos Anny Cieślak, znanej aktorki filmowej i teatralnej.

- NAVITEL jest nie tylko wiodącym dostawcą rozwiązań nawigacyjnych, ale także naszym wieloletnim Partnerem. W wyniku wspólnie wypracowanej polityki  i połączenia zasobów marketingowo sprzedażowych rozwinęliśmy współpracę cross marketingową -  komentuje akcję Bartosz Kliś, Dyrektor Handlowy i Prezes Zarządu MyCenter. Uzupełniające się dobra komplementarne: smartfony oferowane przez MyCenter i oprogramowanie dostarczane przez NAVITEL utworzyły nową wartość dodatnią dla Klienta finalnego - prezent w postaci półrocznej licencji na mapę polski w aplikacji Navitel Navigator. Cele wspólnej akcji zostały jasno określone - kompleksowy produkt i satysfakcja Klienta.

Źródło: Navitel

Wojtek Konopa, wyświetlono 1704 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum