Blog BazaTelefonów.pl
 

GOOD FOR U. Ciesz się smakiem w niższej cenie

Aplikacje, Inne 2016-10-25 14:13

Coraz częściej „jadamy na mieście”. Z kartą GOOD FOR U Restaurants skorzystamy z atrakcyjnych zniżek do 50% w wyjątkowych restauracjach, na razie w stolicy, a wkrótce na terenie całego kraju. Starannie wybrane lokale dają użytkownikom nowej karty rabatowej pewność, że będzie smacznie. W tym przypadku taniej znaczy lepiej.

GOOD FOR U

- Wybieramy lokale ciekawe, takie które przez swoją różnorodność zagwarantują satysfakcję nawet najbardziej wybrednym smakoszom. Jednocześnie dzięki starannemu doborowi Partnerów, w programie GOOD FOR U znajdują się tylko te miejsca, które zostały pozytywnie zweryfikowane, oferujące wysoką jakość i świeżość zamawianych potraw. Restauracje, które z nami współpracują, to miejsca, do których chce się wracać – z niepowtarzalnym klimatem, życzliwą fachową obsługą i co najważniejsze – z pysznym jedzeniem! – zapewnia Anna Bardzik, Dyrektor Operacyjny GOOD FOR U. Kartę można zakupić przez stronę internetową www.GoodForU.pl. Już dziś jej posiadacze mogą wybierać spośród menu w kilkudziesięciu restauracjach w Warszawie. Wkrótce także w innych miastach Polski.

Smacznie i z klimatem
Polacy kochają karty rabatowe. Karta GOOD FOR U Restaurants odpowiada na potrzeby osób, które „jadają na mieście”, lubią spotkania z przyjaciółmi, chcą jeść smacznie i jednocześnie w dobrej cenie. - W dzisiejszych czasach dbamy nie tylko o to, żeby jeść regularnie, ale smacznie- i w miłej atmosferze. Dlatego też w doborze partnerów restauracyjnych decydujące znaczenie mają jakość świadczonych przez nich usług i niepowtarzalny charakter każdego lokalu. Tylko staranny dobór partnerów współpracujących zapewnia użytkownikom dostęp do szerokiej i  zróżnicowanej oferty– uzupełnia Bardzik.

Płacisz raz, korzystasz ze zniżek bez ograniczeń
Do wyboru mamy dwa warianty karty: tradycyjną kartę plastikową i jej wirtualny odpowiednik, dostępny na każdym smartfonie lub tablecie. Oba warianty gwarantują zniżki do 50%. Roczną kartę GOOD FOR U Restaurants w opcji wirtualnej można nabyć w cenie promocyjnej już za 59 złotych, zaś kartę plastikową za 89 złotych. Biorąc pod uwagę wysokość rabatów, koszt zakupu szybko się zwraca. Nie obowiązują też żadne limity - każdą zniżkę możemy wykorzystywać bez ograniczeń, co stanowi znaczną przewagę w porównaniu z kuponami papierowymi czy okresowymi promocjami oferowanymi przez innych. Do wyboru mamy wciąż rozszerzającą się gamę kilkudziesięciu restauracji.- Liczba restauracji partnerskich, które honorują kartę GOOD FOR U Restaurants stale rośnie. Cały czas monitorujemy rynek i typujemy potencjalnych partnerów do programu – dodaje Anna Bardzik.

Wkrótce oszczędzimy na innych usługach
Wprowadzenie na rynek systemu kart rabatowych GOOD FOR U, z których każda dedykowana jest ścisłe określonemu segmentowi usług pozwala klientom dobrze wykorzystać zainwestowane pieniądze. - Koncentracja na konkretnych usługach pozwala zagwarantować znacznie bardziej atrakcyjną ofertę niż w przypadku uniwersalnych kart rabatowych- wyjaśnia Bardzik.  - Chcemy by w przyszłości każdy znalazł kartę GOOD FOR U dla siebie, taką która będzie odpowiadać na faktyczne potrzeby jej użytkownika.

Źródło: Medicover

Wojtek Konopa, wyświetlono 2164 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum