Blog BazaTelefonów.pl
 

Mophie wprowadza na rynek nowy system etui z wbudowanymi magnesami dla serii iPhone 7

Gadżety 2016-11-23 10:30

mophie – czołowy amerykański producent etui do smartfonów oraz innowator w obszarze rozwiązań zasilających urządzenia mobilne wprowadza na rynek system pokrowców mophie hold force™ z wbudowanymi magnesami, które umożliwiają przechowywanie wraz ze smartfonem iPhone 7/iPhone 7 Plus m.in. kart kredytowych oraz innych ważnych dokumentów.

Etui Mophie

“Stworzyliśmy system stylowych, ochronnych pokrowców, do których w razie potrzeby można dołączyć przenośną baterię lub inne akcesoria.” – powiedziała Shawn Dougherty, współzałożycielka i prezes mophie.

Bazowa obudowa pasuje idealnie do smartfona iPhone 7/ iPhone 7 Plus. Magnesy wbudowane z tyłu pokrowca pozwalają dołączyć do urządzenia wiele przedmiotów poprzez proste przyłożenie do tylnej części etui.

Etui Mophie

Dostępne są dwa modele bazowego etui. Każdy z nich charakteryzuje to, że są niezwykle cienkie z uniesionymi rogami dla lepszej ochrony. Bazowe etui o nazwie “grad” wykonane jest z krystalicznie czystego termoplastycznego poliuretanu (TPU) z miękkim uchwytem, natomiast model “wrap” w części został stworzony z czystego poliwęglanu, a górna i dolna część pokrowca z miękkiego polimeru.

Bazową obudowę użytkownicy mogą uzupełnić o specjalny dodatek, łączy się z innymi akcesoriami oraz resztą kolekcji. Dołączyć można m.in. portfel, folio do codziennego użytku a także zewnętrzną baterię powerstation, która pozwala szybko ładować smartfon w każdych warunkach.

Etui Mophie

Dostępne są następujące dodatki do bazowej obudowy:

  • hold force powerstation plus mini – składający się z akumulatora 4,000mAh oraz zintegrowanego kabla ze złączem lightening dla produktow Apple z systemem iOS oraz złączami micro USB
  • hold force folio case – zawierający trzy kieszenie na karty kredytowe -  hold force wallet – oferujący kieszenie na dwie karty kredytowe

Wszystkie akcesoria mophie można zakupić online na stronie internetowej  www.mophie.com

Źródło: Mophie

Wojtek Konopa, wyświetlono 1894 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum