Blog BazaTelefonów.pl
 

Smartfoneria - limitowane zestawy świąteczne z Samsungiem A5 i S6 oraz gadżetami z Łotra 1

Operatorzy 2016-11-29 09:07

Świąteczne gwiazdy w T-Mobile świecą jeszcze jaśniej niż zwykle. T-Mobile na Święta przygotował prawdziwy przewrót – wyjątkowy kolekcjonerski Star Box ze smartfonami Samsung Galaxy A3 i S6 w najlepszej rynkowej cenie oraz gadżety z motywami z pierwszego spin-offu kultowej sagi.

Te święta będą wyjątkowe. W świątecznej propozycji T-Mobile – Smartfonerii – każdy znajdzie smartfony w najlepszej i gwarantowanej najniższej cenie na rynku, a do nich wypełnioną Internetem ofertę Supernet. To także niedostępne nigdzie indziej, wyjątkowe okazje, takie jak świąteczny limitowany zestaw Star Box ze smartfonem Samsung Galaxy A3 (lub Samsung Galaxy S6 – opcjonalnie do wyboru) i unikalnymi, licencjonowanymi gadżetami z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.

W kolekcjonerskim zestawie Star Box każdy fan sagi znajdzie oficjalne gadżety z najnowszego filmowego hitu – baseballówkę, obudowę na telefon i termiczny kubek, który zdecydowanie przyda się w zimowy czas. Na nowych i przedłużających umowę klientów czeka 25 tysięcy zestawów Star Box, dostępnych w Smartfonerii od 28 listopada 2016 r.

Gwiezdne prezenty zobaczymy też w telewizji. Specjalny 15-sekundowy spot reklamowy jest inspirowany fabułą filmu Łotr 1. Kampania reklamowa realizowana będzie w TV, radiu, social media oraz formatach BTL.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 1853 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum