Blog BazaTelefonów.pl
 

Gorący listopad w T-Mobile: Tinder bez zużycia danych teraz w Supernecie

Operatorzy 2016-11-30 15:22

T-Mobile kontynuuje politykę oferowania swoim klientom prawdziwego Supernetu, czyli Internetu dostępnego zawsze i wszędzie, w najlepszej jakości i nowoczesnej odsłonie – tak, aby użytkownicy mogli wykorzystać 100% możliwości swoich smartfonów. Dlatego od dzisiaj, 30 listopada do listy wiodących aplikacji społecznościowych, których użytkowanie nie powoduje zmniejszenia pakietu danych w ramach Supernetu, dołącza popularny na całym świecie Tinder.

 

Choć na dworze coraz zimniej, T-Mobile utrzymuje gorącą atmosferę, rozszerzając ofertę aplikacji działających w Supernecie całkowicie za free – bez naliczania transferu danych. Tinder – aplikacja kóra zrewolucjonizowała sposób w jaki spotykają się ludzie, jest najnowszym nabytkiem na tej liście, wspólnie z Facebookiem, FB Messengerem, WhatsAppem, Tidalem, Twitterem i stacjami radiowymi. Tinder, który jest najpopularniejszą aplikacją pozwalającą na poznawanie nowych ludzi jest jednocześnie szalenie łatwa w użytkowaniu. Wystarczy jeden gest, by nawiązać kontakt z osobami, które nas najbardziej interesują. Jeśli tylko ktoś odwzajemni nasze zainteresowanie, dostajemy powiadomienie o „matchu” zyskujemy możliwość bezpośredniej rozmowy. A wtedy już od nas zależy, czy zawartą znajomość przeniesiemy na kolejny poziom.

Tinder bije rekordy popularności na całym świecie, co potwierdził nawet magazyn Forbes, nazywając go najgorętszą aplikacją na świecie.

Aktywnych użytkowników Tindera nie brakuje także w Polsce! Każdego miesiąca tylko w naszym kraju użytkownicy dokonują ponad 450 milionów „swipnięć” i wysyłają prawie milion polubień Super Like.

Dzięki dostępności usług dodatkowych w ofertcie Supernet, klienci T-Mobile mogą wykorzystywać pełnię możliwości swoich smartfonów. Najpopularniejsze w swoich segmentach aplikacje pozwolą pozostać w stałym kontakcie z najbliższymi i korzystać z najlepszej rozrywki.

Tinder bez zużycia transferu jest dostępny w wariantach T2 oraz T3. Aplikację można pobrać wprost z adresu www.go.tinder.com/tinderdownload. Szczegóły oferty Supernet dostępne są w salonach T-Mobile, na infolinii oraz www.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 1824 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum