Blog BazaTelefonów.pl
 

Netflix w T-Mobile teraz także dla klientów oferty T2

Operatorzy 2016-12-05 09:13

Nawet się nie obejrzeliśmy, a już mamy grudzień. Na dworze ciemno i zimno, a w perspektywie najbliższych tygodni – przygotowania do Świąt, które potrafią wykończyć nawet najlepszych zawodników. Lepszej okazji nie trzeba, by rozsiąść się na kanapie z kubkiem ciepłej herbaty i zobaczyć co słychać u Underwoodów albo innych bohaterów najlepszych produkcji telewizyjnych i kinowych oferowanych przez największy serwis VOD na świecie.

Właśnie dlatego w Supernecie udostępniamy Netflixa w planie STANDARD na dwa urządzenia i HD bezpłatnie na dwa miesiące także dla wszystkich klientów oferty T2 – nowych, także migrujących numer z innej sieci lub oferty na kartę, przedłużających umowę, jak i tym którzy już posiadają aktywną ofertę T2. Zaproście więc rodzinę i znajomych bo w superbogatej bibliotece Netflixa jest z czego wybierać ;) Acha, jeśli nie będziecie się mogli zdecydować co oglądać najpierw – w opcji którą oferujemy możecie korzystać z dwóch urządzeń jednocześnie.

Oczywiście z wariantu na cztery miesiące w dalszym ciągu mogą korzystać klienci oferty T3.

A jak już koniecznie musicie gdzieś wyjść – też nie szkodzi, ważne żeby mieć ze sobą smartfon lub tablet. Dodatkowo, dzięki najnowszej usłudze udostępnionej przez Netflix, filmy można teraz ściągać na urządzenie i oglądać w trybie offline, kiedy tylko najdzie nas ochota.
Sprzątanie przecież poczeka!

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 1816 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum